Grandhotel Budapešť (2014)

No musím sa priznať, že Až vyjde mesiac šiel totálne mimo mňa, ale toto sa mi páčilo. 75%

Ranhojič (2013)

Dobrý historický film, sympatické postavy 80 %

Fair Play (2014)

Ďalší skvelý český filmík. mne keďže mám blízko k športu prišiel asi aj lepší ako tiež výborný Horiaci ker. Prekvapivo mi ani Luknár nevadil :)

Superlék (1998)

Strašná hovadina, ale smial som sa, najmä erotická scéna bola super :)

Ohnivé vozy (1981)

Športové filmy patria medzi moje obľúbené a tento musím uznať je naozaj výborný. Vangelisova hudba je len dotvára umelecké dielo. 90%

Parfém: Příběh vraha (2006)

Keď som bol na strednej a preberali sme Suskinda , hovoril som si , že keby toto sfilmovali, bol by to fakt super film. O pár rokov sa tak stalo a ono je to ozaj super :)

Něco jako láska (2005)

Tento film je v podstate priemer, ale mám rád scénu keď hrá Ashton na gitare a spieva Bon Joviho :)

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Dal by som 3 * , pretože sú naozaj oveľa lepšie mafiánske filmy a týpci v tomto filme mi prišli skôr len ako banda chalanov , ktorá sa hrá na mafiu, ale za skvostný Al Pacinov výkon hviezdičku pridám. 75%

Za borovicovým hájem (2012)

Celkom dobrý film v troch dejstvách: 1. dejstvo 60% - neviem čím to je, ale ten mnohými ospevovaný Gosling ma nikdy nedokáže strhnúť, napriek tomu , že je celkom sympaťák, nikdy neuhrá postavu tak, aby som jej nejako zvlášť dokázal fandiť, 2. dejstvo 55%- najnudnejšia časť aj keď Cooper bol herecky OK, 3 dejstvo 70% - DeHaan sa pomaly stáva mojím obľúbencom a v kontraste so spomínaným Gosslingom si ma vie získať. Fandím mu aj v situáciách, keď robí kvází kravinu, ktorá vedie dosť na šikmú plochu a dokonca aj vo filmoch, kde hrá relatívne zápornú postavu/ Kill your darlings, Amazing spiderman/. Celkovo 64%