Zkažená mládež (2007)

Mimořádně surově natočený film a o to větší záhul na moje nervy, že svět je doopravdy takhle krutý místo a lidi skutečně uměj bejt takovýhle bezcitný zrůdy. Lehká předvídatelnost finále na působivosti nic neubírá - ba naopak, víte totiž, že se stane něco hroznýho a celou dobu napjatě čekáte, jak to vlastně bude. A to, co nastane, předčí i vaše nejčernější obavy. 90%

Zkažená úča (2011) odpad!

Ohavný, unylý střední proud. Jediné plus - Timberlake. A samozřejmě tuna guilty pleasure. Cameron Diaz... koza, která nejen, že neumí hrát, ale už i její krása uvadá (ksicht). Nesmyslný scénář, její postava přeplněná rozpory, nonsensy. Jason Segel v roli známé z HIMYM a asi všech jeho předcházejících filmů.

Zkrocená hora (2005)

Byl jsem na tom v kině, kde bylo asi 10 párů kluk+holka a já jedinej s kámošem, kterej se navíc jmenuje Leo... ač oba dva heterosexuálové, zákonitě jsme museli budit dojem bukvic... a to taky byla jediná věc, kterou můžu tomuhle dojemnýmu romantickýmu příběhu vytknout... inu, kamarádi taky rádi, že.

Zločinec (2008)

Dokonale zachycený, jak nejde do věznice jen tak přijít, odpykat si svoje a pak zas jít ... ale s kym prvním promluvíte, jak se zapíšete u ostatních, to máte vyrytý na čele až do konce a už se jen vezete ... pokud nejste mimořádně silná osobnost, jakých je málo, tak není cesty zpět. Takže tři možnosti: buď budete děvka mexikánců, poskok nácků, nebo otloukánek negrů. Skvělý vyhlídky, což? Nevim jak vy, ale já se zavřít nenechám ... ptz v naší český mutaci by to byli rusáci, cikáni a naše ostatní verbež. Děkuji pěkně, nechci.

Zloději času (1981)

Wocamcaď pocamcaď - tentokrát to s tim fantasmagoričnem přehnal. Si tak sleduju putování malýho čuřiny a grupy liliputů skrz čas a místo, ale nemá to žádný řád, hlavu, patu, nestane se nic, co by rozvinulo příběh a pak bum, prásk, finito. Většinou jsem postrádal aji humor. Tentokrát Gilliam odbyl i výpravu, na který si jindy dá tolik záležet.

Zlo mezi námi (2003)

Odpověď na otázku, zda-li nám uskutečněná pomsta do života opravdu vnese klid a úlevu, již v Ondskanu nemohla být přímější: pomsta je jako dobrý vínový mok - určitě se dá i vylemtat na jedno posezení, ale lepší je nechat jí pořádně uzrát, podávat za studena a užívat jí doušek po doušku.

Zmenšování (2017)

Jak lze ziskat Matta Damona pro tak nedomyslenou sracku? Asi se za to da postavit standardne velky barak