Slunce, seno, erotika (1991) odpad!

Jakkoliv se mi hnusí první dva díly rádoby kultovní vidlácké trilogie Zdeňka Trošky, musím uznat, že třetí Slunce seno, překonalo bezkonkurečně oba své předchůdce. Něco tak blbého se vidí jen párkrát v životě! Smekám Zdendo! Chce to odvahu vydávat takový sliz za film!

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Stan, Kyle, Eric a Kenny! Čtverka správných coloradských kluků s kanálnickými výrazy, ale dobrým srdcem (tedy až na Erica Cartmana). V celovečerním filmu South Park: Peklo na zemi, zachraňují kluci kanadské komiky Terrence a Phillipa před popravou za vulgaritu a pohoršování dětí, což je úkol, který mimo jiné může zachránit svět před temným Satanem a jeho teplým milencem Sadámem. SPOILER: Ve filmu South Park Peklo na zemi krucinál zabili Kennyho - parchanti! :-)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, který se hemží skvělými vtipy a hláškami. Pět členů Simpsonovic famílie, vsazených do absurdního městečka Springfieldu, skvěle zrcadlí obyčejnou (nejen) americkou rodinu a to bude asi hlavní důvod, proč jsou Simpsonovi populární už třetí desetiletí na celém světě.

Rocky (1976)

Rocky je moc milý a citlivý film o boxerském outsiderovi z Filadelfie a jeho šanci dostat se na vrchol. Snímek je natočen hezky, ale k udělení páté hvězdičky za sportovní drama mi v něm chybělo o malinko víc akce.