Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
swanheart.b
Elinor Art3mis Grzymek
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Sci-Fi
Krimi
film
seriál
TV film
hudební…
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Labyrint
(1986)
Čistá duše
(2001)
3 Idiots
(2009)
Pátý element
(1997)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Collateral Beauty: Druhá šance
(2016)
Gladiátor
(2000)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
Malý princ
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
Pejpr
paulieM
barcisz
Velkyrobik
Časové pásmo bylo změněno