Timeless (2016) (seriál)

Dáme dohromady poslední SJW trendy se SciFi, kus patriotismu, konspiraci, love story, hlavní postavy je třeba +- udržet ve staré dobré šabloně statutu quo a můžeme sekat díly dokud nám to bude vydělávat...

Tohle je náš svět (2016)

Fotrem autokraticky vedené SJW** děcka to natřou celýmu světu! F*ck the system, f*ck .... f*ck, f*ck, hmm, že by ten systém nebyl úplně f*ck? On je f*ck, sice ne tolik, ale stačí že my jsme cool... Sweet Child O' Mine, améééérika f*ck yah! (**Social Justice Warrior)

Lucifer (2016) (seriál)

První díl - Bomba! ... Druhý díl - A jó.... Třetí díl - Hmm..... Čtvrtý díl - Jako fakt? ...... Místo využití výborného tématu - 'Pán pekla s téměř neomezenou mocí si pohrává se smrtelníky' je nám servírována 'Ordinace v růžové zahradě, říznutá lehkou kriminálkou z prostředí rádoby shnilého L.A. s jakoby Derenem Brownem v hlavní roli' Děkuji, raděj knihu... Opravdu nepotřebuju koukat na další z miliónu seriálů, kde se za díl udá při troše štěstí jedna důležitá věc a to ještě taková, která zaručí minimálně další 4 díly na vysvětlení... Po prvotním nadšení přišla jen bída. Že by tvůrci podlehli tlaku One Million Moms?

Cukr-blog (2014) odpad!

Snůška polopravd, mýtů, přikrucování fakt a jedna velká konspirační teorie. Vše je umně sestříhano do bijáku, který si určitě najde spousty militantních příznivců. Ideální film pro hledače ultimátního všeléku a milovníky výdobytků moderní civilizace jako je 'překyselení organismu'. Zůstal bych u starého dobrého 'Všeho moc škodí', včetně 'šokujících výpovědí'.

Je to soda (2005) (seriál)

Po první sérii jsem si nebyl jistý, jestli mám pokračovat, kamera je na můj vkus až příliš roztřesená a přišlo mi, že žádná z postav dostatečně nevyčnívá a seriál je v podstatě o ničem. V druhé sérii už tyto neduhy nebyly tak citelné a v trojce seriál nabral snad až 'akční' spád. Vyvaroval bych se srovnávání s ‚Jistě pane Ministře‘, ten je pro mě nadčasovou satirou a geniální hrou s jazykem, jak v originále, tak v českém dabingu. Naproti tomu Thick of it působí jako realistický pohled do zákulisí politických špiček dneška. Realističnosti přidávají herecké (ne)výkony, postavy na mě působí naprosto přirozeně a všemu kraluje Peter Capaldi, který dokáže v jedné minutě předvést 'kázání' s vyskočenou žílou na čele a z toho hned přepnout do polohy pravého gentlemana. Závěrem bych jen doporučil všem, kterým první díly nesedly, aby zkusili přeskočit do třetí série, můžou být mile překvapeni.