Zelený sršeň (2011)

Film nebyl výborný, byl jen dobrý. Ale myslím že to stálo za to.

Pařba na třetí (2013)

S komedií jsem nadmíru spokojen. Podle mého názoru to bylo skvělé zakončení celé trilogie. Film obsahuje vtipné scénky, které jsem od něj čekal :) A i zpracováním se mi velmi líbil

Burani v Hollywoodu (2008)

Na Youtube Ryana Higu sleduji, protože mi jeho videa přijdou originální a vtipná, ale tento film je oproti jeho videím naprostý odpad. Dávám 1 hvězdičku pouze za to, že se ve filmu objevil Ryan a Sean. Film má nespočetně málo herců, až to vypadá, že v LA nikdo kromě vlasatého uklízeče nežije.

Babovřesky (2013) odpad!

Nechápu jak může mít takový film takovou návštěvnost. Absolutní hloupost. 2 hodiny ztráty času, film mi nic zajímavého nepřinesl. Rádoby humorné scénky byly tak trapné až to bylo skoro k pláči. Co scénáristi dělali při práci opravdu nevím.

Digimon (2000) odpad!

Jasná parodie na Pokémony. Pokémoni jsou super, ale tohle ? Na to nemám sílu :D

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Velmi se mi líbilo. Ve 3D vypadá opravdu dobře, ale příběhem na první díl nemá.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Sice jsem se u filmu v některých scénách hodně nasmál, ale jinak je film naprosto stupidní. Jen za vtipné scény dávám 2 hvězdičky.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nemohu říci že je film špatný, ale zároveň není ani nejlepší. Film je docela propracovaný, ale po hodině a půl se už začínáte nudit.

Skyfall (2012)

Dle mého názoru se jedná o nejpovedenější bondovku co kdy vyšla. Posuďte sami

Benga v záloze (2010)

Film mam rád, chvíli je vtipný, směju se, ale chvíli je zase docela trapný. A té trapnosti je tam víc než vtipu, bohužel.