P.K. (2014)

Během sledování filmu jsem dostal neskutečnou chuť na kari, nevím proč...

Žralokonádo (2013) (TV film)

Neskutečně skvělý filmový počin, s opravdu skvěle vyvedenými filmovými efekty, kterýma byl film doslova přehlcen. Za celou dobu jsem nenašel ani jednu filmovou chybu, kterou bych mohl vytknout. Jsem nadmíru spokojen s celkovou tvorbou režiséra (všechny jeho filmy jsou úžasné). Herecké obsazení filmu bylo opravdu skvělé a povedené. Film bych nominoval na oskara, možná rovnou na dva. Doufám, že se dočkám pokračování, které bude ještě skvělejší než tohle. Film se rozhodně zapíše do dějin skvělé kinematografie a bude se skvěle vyjímat v mé sbírce hned vedle filmů Tarantina. Celkově mi studio Asylum přijde jako naprosto vyjímečná společnost, která dodává světu skvělé filmy, bez kterých by lidstvo zcela jistě zaniklo. Je čistě jen na vás, zda se chcete koukat na Hollywoodské propadáky, či na skvělé filmy. Nyní bych rád promluvil k lidem, kteří dali filmu špatné hodnocení. Takže pánové, tahle stránka je určena pro opravdové fanoušky dobrých filmů, což tento rozhodně je. Pokud se vám film nelíbil, prosím opusťte tuto stránku, odinstalujte si internet z počítače a ukončete váš mrzský život, který je naprosto zbytečný. Jen závidíte, že je tento film opravdu skvělým počinem a vaše životy jsou plné nudných zážitků z prostředí přenosných toalet. Co jste dokázali vy? NIC. Ano, čteš správně. NIC. Pan režisér je opravdu skvělý člověk s dobrou fantazií a vy umíte jenom kritizovat dobře odvedenou práci. Počkejte až já přijdu na vaše pracoviště, což je mimochodem McDonalds, protože nemáte budoucnost, a začnu kritizovat vaše připálené Cheeseburgery. Doufám, že si z mého komentáře vezmete řádné ponaučení a změníte váš negativní postoj k tomuto skvělému skvostu kinematografie. Děkuji.

Insidious 3: Počátek (2015)

Jediný obsah tohoto zcela ojedinělého filmu tvoří stará bába, pochodující mezi scénami s lucernou. 820 hvězdiček z 5, kluci.

Městečko Pines (2015) (seriál)

Zatím to vypadá zajímavě. Tím myslím, zatím to vypadá na pořádný mindfuck. Přijde mi to ale v některých ohledech lehce neoriginální, jelikož to občas připomíná seriály jako Under the Dome nebo Warehouse 13.

Odpad (2014)

Film Odpad není odpad.

Ex Machina (2014)

Co se týče filmu, šlo to. Co se týče příběhu, horší. Proč? Představte si, že jste v nějakým neznámým domě, kde je zasranej robot s lidskou tváří. Hned bych zdrhal, ale hlavní hrdina neeeeee. Ten je z toho tak uchvácen, že chvílema vypadá, jako by tu robotku chtěl poklátit (což mimochodem lze, bylo to řečeno ve filmu). Celkem se v celých téměř dvou hodinách objevili maximálně 4 herci, ano, to je vše.

Jupiter vychází (2015)

Co prosím? To jako vážně? Lituji momentu, kdy jsem se rozhodl si tento vesmírný Twilight pustit. Z neustálého facepalmování během sledování filmu mě tak akorát bolí zápěstí. Zároveň budu muset asi do nemocnice, abych zjistil, zda jsem nedostal rakovinu. Přehršel digitálních efektů, které byly až na výjimky velmi nepovedené. Dialogové scény jsou na úrovni Ghanského filmu. Děkuji za rakovinu, pánové. A jak už zmínilo dalších pár lidí v komentářích... proč sakra všichni vypadají jak transsexuálové?

Tlusťoch (2005) (seriál)

Je to opravdu ohavnost. Dávám odpad.

Avengers: Age of Ultron (2015)

SPOILER ALERT!!! POKUD JSTE FILM JEŠTĚ NEVIDĚLI - NEČTĚTE. Po prvním díle jsem se na dvojku docela těšil. Čekal jsem dokonce, že právě dvojka bude ještě lepší. Ne. Neříkám, že byla špatná. To ne. Ale bylo to všechno takové... nevím jak to popsat... horší než první díl. Drobné nedostatky ve scénáři byly pravděpodobně nahrazeny velkým množstvím nových postav, z nichž jedna se v Avengers týmu sotva ohřála a hned chcípla. Ty časy, kdy superhrdinové bojovali s překupníky zbraní a kriminálníky už jsou dávno pryč. Nyní je asi moderní přehltit film nějakou next-genovou technikou, mimozemšťany a podobnými věcmi. Nehledě na to, že celý film působí hodně "americky", tím myslím obrovské množství explozí, padajících objektů, zdemolovaných objektů a Kapitána Ameriky. Co mě ale nejvíce nasralo, je skutečnost, že hlavním padouchem byla nehmotná věc! TO JAKO VÁŽNĚ? Počítačový program, ukrytý v drahokamu pocházejícího z vesmíru... Nicméně, potom si padouch hmotnou podobu vzal, když se nějakým záhadným způsobem nainstaloval do jednoho ze Starkových robotů. Nechyběl ani občasný humor v podobě dialogů, což mi trochu zlepšilo můj názor na celý film. Po shlédnutí druhého dílu se ale těším na to nepřeberné množství absurdity, které nám zcela zajisté přinese třetí díl.