Čistá duše (2001)

Skvělý scénář, výborná hudba a ještě lepší Russell Crowe. Velmi povedený film, který nejednoho diváka musí chytnout za srdce.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Dle mého názoru parádní sci-fi akční seriál, který vám může přijít po shlédnutí 6 epizod stále na jedno brdo, ale pokud vydržíte ještě jednu nebo 2 epizody navíc, tak vás znovu chytne jako na začátku.

23 (2007)

Jim Carray je jedem z mých neoblíbenějších komiků vůbec. Umí zahrát i jiný žárn, ale tenhle film na něj podle mě moc nesedl. Vůbec jsem zase čekal o mnoho víc od filmu, ať by tam hrál kdokoliv, ale moc jsem se nedočkal. Přesto to bylo zajímavě zpracované a 3 hvězdy si zaslouží...

Ztraceni (2004) (seriál)

J.J. Abrams je třída. O tom není pochyb. Seriál byl postavený na, dejme tomu, okoukaném námětu, ale začal se od prvních dílů rozvýjet v něco úžesně tajemného, lákavého a zajímavého. Bohužel s postupem času bylo tajemna a hádanek čím dál více, autoři místo toho aby hádanky řešili, servírovali nám divákům další a další, čímž pro mě seriál postupně ztrácel na sledovanosti. Jenže stejně jakmile juknu na jeden díl, mám šílené nutkání kouknout na další, ač vim, že to uspokojení pořád nepřijde.

Časové pásmo bylo změněno