Absurdistán (2006)

Pri pozorovaní "človečenstva" okolo seba mám veľké obavy , že vízia tohto filmu je takmer na dosah....

Amélie z Montmartru (2001)

Oh joj, tak toto ma dostala ,od úvodu až po koniec....musela som si ho pozrieť niekoľkokrát za sebou ....toľko ľudských osudov na takom kúsku deja , krásna hudba , veľká láska , taká pravá ozajstná aká hádam už dnes ani v skutočnosti nevzniká , toľko vtipu , človek aspoň chvíľu vôbec nežije v realite ....prosto čisté a dokonalé

Anděl zkázy (1962)

pretvárka sa pretvára v pretvárku , znaky dekadencie, ale šťastný to koniec

Andrea za hranicou (2014) (seriál) odpad!

Myslím si , že je to horšie ako akákoľvek reality show, mal to byť cestopis - no od toho to má ďaleko, kuchárka to nie je, niekto opisuje ,že je pekná - neviem ale podľa mňa ani to nie je, tak krucinál čo to teda vlastne je !!!

Angst (1983)

Výborná kamera a rozbor psychiky klasického psychopata, ktorý žije len preto aby robila konal zlo.

Astrologický průvodce pro zlomená srdce (2021) (seriál)

Dobrá asi len myšlienka natočiť čosi pohľadom cez astrologické znamenia ,ale výsledok je katastrofálny...väčšiu nudu soom už dávno nevidela !

Big Beat de Luxe - lekcia Ursiny (2015) (koncert)

Pekná snaha všetkých hudobníkov, aj tých českých ,ale Dežo bude naozaj len Dežo , jeho slovenčina a jeho prejav a zjav je tak jedinečný, že je absolútne neopakovateľný .

Blondýnka (2022)

Nudná zlátanina všeličoho , hlavne sebemrskania Marylin, pričom bola  ukázaná jedna stránka jej naturelu tá psychotická. Nepochopila som prechody z čb do koloru a späť , ani prázdne sekvencie medzi jednotlivými scénami. V polovičke filmu som to vzdala a posúvala pár minút vopred po každom takomto nič nehovoriacom úseku ,inak by som asi pri filme zaspala . Koniec ukázal ,že o nič som neprišla. Videla som len to čo je už roky známe, že Marylin bola umelo preoperovanou barbinou , afektovanu a hysterickou osobou , zameranou len na seba samú.

Bohéma (2017) (seriál)

Celý seriál je natočený veľmi povrchne , chýba úcta ,štýl a skutočné vžitie sa do doby a pokora k vzdelanosti a skutočnému umeniu

Byl jednou jeden král... (1954)

tak namlouvat , namlouvat , namlouvat , vo vtipnosti vyhráva hned za císařem pekařem :)