Vinnetou (1963)

Nostalgie. Řekněte, kdo z vás se jako malý na Vennetoua nedíval a pak si ve školce nehrál na kovboje a indiány...

Černí baroni (2004) (seriál) odpad!

Stejný odpad jako film. Postavy vůbec neodpovídají své předloze, příběhy také ne... a tady to nezachrání už vůbec nic.

Černí baroni (1992) odpad!

Kniha Černí baroni patří mezi má nejoblíbenější díla. A to, že byla naprosto překopána, upravena a znehodnocena, je naprosto neomluvitelné. Film nesahá knize ani po kotníky.

Forrest Gump (1994)

Asi nejlepší film který jsem kdy viděl, nedá se mu vytknout vůbec nic, dokonce ani dabing, který je v podání Dlouhého dokonalý. Jediný film který mnohonásobně překonal knižní předlohu.

Hra (1997)

Člověk do poslední chvíle neví, co je jen hra a co skutečnost. Možná je to ke konci už trochu nudné, ale nic to nemění na tom že jde o skvělý film.

Přání smrti 3 (1985)

Tohle byl fatální omyl Charlese Bronsona, když viděl scénář měl vzít nohy na ramena a utéct :)

Přání smrti II (1982)

Pomaličku začíná vykrádání vlastního (i když nic extra :) ) nápadu. Ale ještě ujde, je to takové příjemné spestření mezi bezduchým brakem.

Přání smrti (1974)

Je to prostě klasika a navíc, Charles Bronson umí.

Braindead - Živí mrtví (1992)

S odstupem času už bych dal hodnocení menší, film jsem viděl několikrát a teď už mě to nebere, ale... Je to prostě kult a svého času jsem slintal blahem.