Tlumočnice (2005)

70%. Z tlumočnice se nakonec vyklube postava neočekávaných činů a možností. Nicol Kidman ztvárnila roli která roste průběhem filmu. Hodně zajímavý, ale bůhví kdoví jakej film to zase neni. Ale obsazení je dobrý, Penn je v roli detektiva sympaťák. A i ty zvraty jsou celkem zajímavý. Vcelku příjemný překvapení. Jak říkám, 70% je si myslim fér.

Bezva vejška (2006)

Příběh je jasnej. Při týhle šílenosti konec nepřekvapující. Zábavný, sem tam i vtipný. Ale je to klasika. Šílený a občas vtipný. Pobaví. Lepší průměr. 55%

Tropická bouře (2008)

Takový na pohodu. Čekal jsem, že se tam odehraje něco o čem si řeknu, že je kultovní nebo legendární. Ňáká hláška nebo scéna, ale všechno tam bylo "jen" vtipný. Což by stačilo, ale bylo toho málo. 65%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Ha ha háááá!!! Pecka vážení, naprostá. Ale předbíhám událostem. Takže, příběhově je to asi trošku slabší než jednička, akcí je to zase nechutně narvaný, čímž se kompenzuje ten trošku utahanej děj. Strašně mě baví vztah mezi Peterem a Gwen, to je krása. Už v prvnim filmu se mi to líbilo. Každopádně závěr filmu tady je silnej, oproti jedničce. Jednička vyvolává pro mě pocit vítězství. Naskočej titulky a já si říkám, jo ty vole...tohle je vono. Dvojka samozřejmě, klasika. Takový to lehký dojetí s trochou radosti. Nechci házet spoiler pro lidi co neviděli a fanděj tomudle filmu. Je to hezkej konec, ale do budoucna je pro mě zklamáním. Ale je to dobrej základ na čem stavět trojku, který těch pět hvězd dám, tomu věřím. Tak snad nezklame. Tady se rozhoduju. Jednička za 4 hvězdy a nebylo moc co řešit. Tady je to těžší, prozatím 4, ale je to na rozmezí s pěti. Možná s odstupem času a dalších shlédnutích hodnocení změním. 75%

LEGO® příběh (2014)

Tak nevim, 4 nebo 5 hvězd? Akční, strašně ztřeštěný, praštený. Na děti asi moc odkazů, ale zábavný to je. Je to tak ujetý, až je to vlastně chytrý. Kdo v Legu nevyrůstal, tak mu to asi tolik neřekne. Ale já chytal smích, že sem to nechápal. Konec, kterej to rozlouskne mě trošku zaskočil, ale nakonec to bylo příjemný překvapení. A invaze z planety Duplo je boží, vlastně....Všechno je tu boží! 85%

Training Day (2001)

Každýho dožene to co si nasere. Alonzo si to vyžral do úplnýho konce. Čím víc filmů s Washingtonem vídám, tim víc mě ten chlap baví. Tady perfektní výkon. Ale Hawke jel větší bomby. Každopádně, dobrý a dost drsný krimi 80%

Bastardi 3 (2012)

Todle už je prostě konec no....

Špatné zprávy pro Medvědy (2005)

Úplně na pohodu. Billy Bob Thornton hraje opilce, což mu jde perfektně. Stará se o baseballovej tým totálních střev. Scénář je jasnej od začátku. Ale je to zábavný. Chyba toho filmu je, že je jasný jak to dopadne. Nic se tam neděje, aby to překvapilo. 55%

Drsný časy (2005)

Drsný časy, je hodně drsnej film. Bale naprosto dokonale ztvárnil roli psychicky poznamenanýho bejvalýho mariňáka. Čekal sem teda úplně jinej příběh a dostal sem něco, co sem vůbec nečekal. Neřikám, že nechtěl. Je to dobrej film, ale po hodině už je to takový moc stejný. Konec je slušnej. Celkově to na mě působí jako celkem drsný drama z prostředí humusu a drog, který mohlo dostat trošku lepší scénář. Rozhodoval sem se mezi třema a čtyřma hvězdičkama. Nakonec vyhrály 4, protože Bale tady je fakt perfektní. 70%