Rychle a zběsile 10 (2023)

Tady už je možné vše. Postavy mrtvé/živé, záporné/kladné, no limits. K tomu konverzační emocionální klišé la familia už i na mě masakr, jinými slovy level milion. Akce klasicky slušná, 2* s odřenejma!

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Za mě to bohužel vůbec nefungovalo. Cast mě nebavil. Scénář ani nevím na co si hrál, občas to zachránil Hugh ale to je tak asi všechno. Toto se GR nepovedlo ani trochu. To, co by jinému prošlo v hodnocení k lepšímu výsledku a dalo by se na to nahlížet alespoň na jakousi rychlokvašku aka Netflix, mi u formátu jménem Guy Ritchie prostě neprojde. Aubrey Plaza strašná. Jdu si spravit chuť u The Covenant, aspoň doufám.

Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)

Bohužel to nemá ani zdaleka kvality Vikingů. Herci i scénář slabota. Šlape se voda, nemá to čím zaujmout. Dnes je tak velká konkurence, že bych s tímto čas ani neztrácel. Raději bych šel na Vikingy, Poslední království či Barbary.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Velká nevyváženost dílů. Jeden skvělý, dva špatný. Moc tlačíme na pilu. Největší plus vidím v tom, že se do toho ČT vůbec pustí. Jinak ale bohužel v celém kontextu podprůměr.

Vlastizrada (2022) (seriál)

Špionážní podprůměr, bohužel. A to bohužel i herecky, byť tam pár zajímavých jmen je. Škoda!

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Přečkat prvních dvacet minut a pak kdykoli je hudba či písnička si zacpat uši a je to poměrně slušná pohádka.

Krycí jméno: Císař (2022)

Škoda. Nápad, herci, vše se zdálo být dobré. Bohužel to ale bylo úmorně monotónní, bez jakékoli gradace. Chtělo si to s tempem a akcí vyrát trochu víc a byla by to bomba. Takhle je to další vleklá nuda na netflixu, na kterou si zítra už nevzpomenu.

The Gray Man (2022)

Tady musím na 2*. Jedno větší jméno než druhé, budget jako prase, očekávání obrovská a máme z toho akčňák jak s Dudikoffem v době jeho největší slávy. Za mě velká škoda. PS: Goslingovi tato role vůbec nesedla.

Nu chuo čung an (2021)

Určitě se nejdná o asijské The Heat, New police story to také nešahá ani po kotňajze. Takové charizma tu žádná z postav nemá a už vůbec ne, že by jste s opačnou stranou zákona sympatizovali. Navíc si myslím, že s takto natočenou akcí už se dnes prostě uspět nedá. Špatně stravitelné béčko.

Uncharted (2022)

Mám moc rád filmy s touto tématikou. Bohužel toho zde moc nefunguje a to ani herecky, ani dějově. Akce taky průměrná. Škoda, snad se další podaří více. Starým Lovcům pokladů s Cagem to nesahá ani po kolena.