Slíbená princezna (2016) (TV film)

Veselá, priam až bláznivá rozprávka, ktorá miestami prechádza takmer až do akčného filmu. Dobré vínko k tomu a príjemný večer zaručený :)

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Rozlúčenie sa s SG-1 a ukončenie zápletky s Baalom a Goa'uldami obecne. Podarená zápletka a naštastie sa v českej verzii už nezopakoval nepodarený preklad a iný dabing postav ako to bolo v Arche pravdy.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Kultový seriál. Ako v každom seriály, boli aj slabšie aj silnejšie diely. Celý som ho videl niekoľko krát, mnohé diely poznám už skoro naspamäť, ale stále ma baví.

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Veľké finále seriálu StarGate SG1, k tomu niet čo dodať. Len replikátorov si mohli odpustiť, aj keď "terminátor" bol celkom zaujímavý :) Len ten český preklad a dabing.. prečo to nenechali robiť tých ľudí, čo seriál?

Bulšit (2001)

Český názov filmu hovorí sám za seba. Jedno z mála pozitív je pesnička od Mansona, ktorá zaznie vo viacerých scénach...

Siren (2010)

Originálny nápad, pekné prostredie, scény, kde človek nevie, či je to realita alebo halucinácia a červené šaty Anny Skellern na začiatku, tým asi zoznam kladov tohto filmu končí. Téma mala výrazne väčší potenciál...

Pád do tmy 2 (2009)

Celkom dobrý horor, aj keď často nemá logiku (nájdu babu, ktorá si prešla peklom a stratila pamäť, nadopujú ju sedatívami a chvíľu na to ju navlečú do kombinézy a hor sa opäť pod zem). Ale fakt by to chcelo nejak vysvetliť koniec (pohnútky dedka s lopatou)

Krotitelé duchů (2016)

Podľa hodnotenia som sa bál, že to bude kravina. Ale bol som milo prekvapený, dobre som sa nasmial :)