• Pohádka

Mamma Mia! (2008)

Film je opravdu o ničem,ale.... Chytlavé písničky v více či méně zdařilém podání a slunečné prostředí - z toho zkrátka sálá pohoda a relax..

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál) odpad!

Další brak ze sračkoidní produkce USA-kvalitu aby pohledal....

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Přijde mi to o poznání lepší než brak typu Chicago hope, Kosti a jiné brakovky,které mají podobná hodnocení jako je to moje. Seriál možná naivně natočený,ale rozhodně ne o bezhlavé bezchybnosti a navíc - naše Evropské prostředí je přeci jen bližší...

Rzeczpospolita babska (1969)

Celkem zdařilá komedie zapasovaná do období těsně po skončení války. Když se těsně vedle sebe v sousedství sejdou okrsky spravované dvěmi jednotkami,nejde o nic zvláštního. Pokud se ale jedná o jednotku složenou z žen a druhá složená z chlapů,dá se tušit že k přehmatům a naschválům není daleko.. jak jinak než zakončené smírem.. :-)

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Nemám slov pro vyjádření "kvality" tohoto dílka.. Můžeme s klidem přiřadit k dalším žumpním dílkům typu Ordinace..., Cesty.., a mnoho podobných dalších. Kvalita našich tvůrců opravdu hvězdná!!!

Pětka s hvězdičkou (1985)

I po letech se rád podívám..připomíná mi to,co jsme se navyváděli ve škole my a s lítostí musím konstatovat,že takovéhle filmy pro děti se dnes už netočí-bohužel..

Johanka z Arku (1999) odpad!

Jak mám historické filmy rád,tak tohle jsem ani nedokoukal. Uboze natočené(navzdory financím), Johanka ukázaná spíš jako hysterická kravka, vnuknutí shůry vypadající spíš jako příchod satana - opravdu škoda času toto vůbec zapínat!

Vinci (2004)

Velmi zdařilé zpracování tématu,které už bylo tolikrát natočeno. Nicméně postavy Cuma a Juliána mají šťávu.. :-) Vše navíc zasazeno do uliček starého Krakova,kde ve skutečnosti Dáma s hranostajem je opravdu doma.. Dialogy jsou vtipné,ale přitom přirozené - tak nějak by asi měla vypadat oddechová komedie.

To nie tak jak myślisz, kotku (2008)

Zdařilá komedie o nevěře,záletech a různých záměnách.. Na naší TV zřejmě neuvidíme,ale pokud zvládáte polštinu,budete se u originálu dobře bavit-doporučuji.

Kocie ślady (1971) (TV film)

Detektivní příběh zasazení do prostředí Vysokých Tater (okolí Zakopaného). Gajos v jedné ze svých prvních rolích(po tankistech) hraje mladého detektiva,který se při pátání po pachateli zločinu vrací na místa,kde vyrůstal. Zpracování je vcelku jednoduché,možná naivní,ale jako oddechovku můžu doporučit.