• Fantasy

Král sokolů (2000)

Nic proti sokolům, přírodě ani princeznám, ale ať si lítají raději v jiném filmovém dobrodružství. Tenhle běs na úrovni amatérské divadelní skupiny nepadá do "Odpadu!" jen díky mému čerstvému rozhodnutí nehodnotit méně povedené kousky příliš přísně. Myšlenka filmu je patrně jediná: potřebujete-li větší majetek, spřátelte se s královou dcerkou. Zaručeně Vás bude chtít za chotě a všem bude fajn. Tím geniálním nápadem si ovšem nejsem úplně jistá, neboť film se dalo sledovat jen s odbíháním od televizní obrazovky nanejvýš dvě minuty v kuse. Pro mozkové závity je nebezpečné setrvávat nad příběhem delší dobu v kuse. O většině hereckých výkonů ani nemluvě.

O Červené Karkulce (2012) (TV film)

Budu pozitivní. Hezký les. Jen to další tvůrcům moc nevyšlo.

Šílený rande (2003)

Vkus některých diváků se opravdu časem mění. Po prvním shlédnutí se mi komedie zdála celkem zábavná. Teď po pár letech jednoznačně převládá pocit trapnosti, i když pár vtípkům se možná lze zasmát doposud. Pro zajímavost zde nechávám původní komentář : "Opravdu nevím v čem je tato romantická komedie horší než jiné oddechové pitomé komedie (např.přenudná Na sv.Valentýna, Nevěsta na útěku apod.,které jsou na vypnutí po pěti minutách, předvídatelné nicneříkající zívárny, zábavné jako nepovedená reklama na falešnou nechutnou pochoutku ), tohle "veledílo" mělo alespoň nějakou atmosféru a nehrálo si to na něco co není."