Night Stalker: Hon na sériového vraha - Ďábel ve Městě andělů (2021) (epizoda)

Nečekejte nějaké psychologizování a lá Mindhunter, ale spíš z větší části díl, kde dva starší přitloustlí poldové povídají v baru svou oblíbenou nesčetněkrát jimi omletou pracovní historku se sem tam vloženými fotkami z míst činů a atmosférickými záběry

Silent Night, Deadly Night (1984)

Neuvěřitelně skvělý námět, avšak někdy totálně amatérský přístup a nekreativnost. A je tam krásné prostředí. No jo, krajinky, to můžu. Slabší 4* SPOILER poznámka: tu mrdku křesťanskou měli rozsračkovat. Ale tak chápu, peníze kvůli dalším dílům...

Máš ji! (2018)

Top soundtrackový výběr tohoto roku

Anihilace (2018)

Jsem nevěděl, že Tool už vydali nový videoklip

Outsider (2020) (seriál)

Takové jakoby recyklované Stephen King, s příchutí polidštěné detektivky

Gamer (2009)

Welcome to the Metaverse. Now, let's play Fortnite o.o

Pod povrchem (2000)

Middle aged softporn pro opuštěné báby feat. duchařský thriller

Duna (2021)

Takový velký teaser spíš.. left me wanting more! Krásně se na to koukalo, ale jak kdyby to nemělo vypilovaný rytmus (pun intended?) scén. Šlo to pevným krokem, ale nikde pořádné vrcholy, jen ty chvilkové. Asi prostě jen "První Část". Druhá Části dělej, chci tě, kurňa! (když už se Jodorowského verze nikdy neuskuteční =( )PS: (Při research jestli má 3d cenu jsem narazil na názor, že bylo 'flawless'. Po absolvování spíš doporučuji obyč verzi, nic zajímavého mi tam nepřišlo (možná to ale bylo jen Cinestar kvalitou)

Halloween zabíjí (2021)

Dlouho jsem neviděl tak rozporuplný film.. Vraždičky ok, asi takový nadprůměr. Ale hlavně v první půlce se nachází pár skoro až tv film quality scén. Celkový dojem sráží i, dnes již klasické, moderní pojetí scénáře ve smyslu odškrtávání povinných klišé - stejnopohlavní pár, mezirasový pár, ženská postava, co jen tak ví a umí všechno, ... Rušivé to není, ale nejde to nevidět. Ti dva týpci byli aspoň trochu zábavní. Jestli jste neviděli ani jeden předchozí díl (Huh? Si děláš prdel??), tak nezoufejte, neustále se tu vysvětluje, že Michael je špatný a co že se stalo - hodně se vysvětluje (dpč, vždyť je to 12. díl??), tak i zoomeři se špatnou pozorností se budou snad chytat. Bylo naznačeno pár lehce i zajímavých cestiček, kterými by se mohl příběh svěže ubírat (např. nemocnice, MM post vraždění), ale zůstalo to u náznaků a mini odboček, a pak jsme se zase vrátili zpět na procházku do domova. Chvílemi nuda, chvílemi cringe, chvílemi zvědavost, většími chvílemi otrávení. Avšak peníze a snaha o rozmáchlost byly znát. Někoho konec překvapil?