Bod obnovy (2023)

Nápadité efekty i téma. Bohužel naprosto příšerný výkon hlavní herečky. Celé to poslal minimálně o hvězdu dolů. :(

Den po dni (2023) (seriál)

Silné téma natočené zdlouhavě nudným způsobem. Autoři chtěli ukázat sílu tragédie a tak do každého dílů dali mnoho dlouhých záběru unavených lidí. Bohužel to dílům nejvíc škodí. V samotných epizodách se vždy odehrají přesně jedna až dvě věci / zajímavosti a zbytek děje je bohužel tak nějak o ničem. :( Japonci jsou zde vykreslení jako samostatně nemyslící bytosti čekající na pokyny, které nepřichází. Nikdo se neumí o ničem rozhodnout a většinu filmu jen sedí a na něco čekají.  Slušelo by zkrácení na 1/3 a přidat trochu akčnosti. Ideálně natočit stejnou formou, jako byl seriál Černobyl.

Resident Evil: Odveta (2012)

Veliké zklamání. Nesmrtelné postavy střílející z bezedných zbraní do náhodných zombie. Asi víc k tomu nelze napsat. :(

Jsem matka (2019)

Miluji filmy, kde poslední scéna úplně změní význam celého filmu. Vlastně film do té doby vůbec nedával moc smysl a byl to úplný tucťák vhodný tak na 2-3 hvězdy. Podle mě tento film moc lidí nepochopí. Nedivím se nízkému hodnocení. Pokud ale člověk dával pozor a zpětně si film v hlavě promítne, musí ocenit promyšlenost celého díla.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Musím ocenit, že konečně film, kde se nesmrtelnost bere jako prokletí se vším, co k tomu patří. Děj je tuctovej, o tom žádná. Ale mě se to líbilo :)

Hardcore Henry (2015)

Kdyby natočili mlýnek na maso, jak mele maso a teče u toho spousta, ale spousta krve, mohli by to pojmenovat Hardcore Henry. Ve "filmu" bylo pár zajímavých myšlenek. Byl i suprově natočený. Jako točit celý film z první osoby... super nápad. Rozhodně ale tento film už nepotřebuji nikdy znovu vidět. Dal by se totiž zkrátit na 5 minut a i to by bylo příběhově až moc. Leda.... že by Hardcore Henry byla parodie. Pak to bylo geniální. Vzít pár kámošů, otevřít pivko a jít se bavit potoky krve.. :D

Déšť (2018) (seriál)

Dokoukané celé a závěr to celé kompletně zabil. Myšlenka seriálu je zajímavé, ale bohužel je seriál celý hodně utahaný a v každé další sérii víc a víc o ničem. Třetí série je doslova ztráta času :-(

Díra (2019)

Úžasný nápad i zpracování. Škoda toho otevřeného konce :(

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Úžasný western! Opravdu krásné dílo skvělé zpracované a záhrané. Bohužel celé ho zničí poslední 3 minuty filmu. A to doslova!!! :(