• Pohádka

Anděl Páně 2 (2016)

Velice povedený příběh. K tomu ideální do předvánočního období. Jiří Strach opět předvedl svůj talent.

Bohemian Rhapsody (2018)

Krásný životní příběh plný energie a uměleckých schopností Freddieho. Úžasná kamera, každý detail má svůj smysl. Šel jsem do kina plný očekávání a to se přesně splnilo. Na konci se podařilo parádně spojit hraný příběh s koncertem Aid Live, při písničkách jsem měl celou dobu husí kůži. Nějakou dobu jsem přestal Queen poslouchat s větší intenzitou, tento film mě opět nahodil zpět do mladých let, kdy jsem Queen více poslouchal. Za mě jde o jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Dávám 95%.

Celebrity s.r.o. (2015)

Koukám chvíli, ale nenašel jsem ani jeden důvod, proč se dívat dál.

Co jsme komu zase udělali? (2019)

Dost těžko hledám slova. Šel jsem do kina s očekáváním vysokého hodnocení diváků, ale zklamání je veliké. Místo humoru jsem viděl mnoho trapnosti. Dávám 20% a ani nevím za co😕

Čertí brko (2018)

Vánoční pohodička, která neurazí ani nenadchne. S přihlédnutím k faktu, jaké pohádkové nesmysly se dneska točí, jde o docela povedený kousek. Jako vždy je výborný Ondra Vetchý, musím říci, ač ho považuji za neherce, líbil se mi i Jan Cina. Mé sympatie má i Judit Bárdos, ta je pro mě vždy příjemným osvěžením. Tudíž pohádku jemně doporučuji a dávám 65%.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Úžasná životní pravda. Měli bychom se dívat každý měsíc a stále si ji připomínat.

Elvis (2022)

Parádně zpracované, jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Zanechalo to ve mně hluboký zážitek.

Hádkovi (2022)

Tohle je slušná bejkárna. Taková praštěná slátanina. Víc než 40% opravdu nelze dát🥴

Havel (2020)

Zklamání. Porovnání osobnosti Václava Havla a filmu absolutně nekoresponduje. Téma je to silné, ale zaslouží si kvalitnější zpracování.