Zrádce (2008)

Nechcete-li prijit o cely film, rozhodne si nectete obsah uvedeny vyse na teto strance. Kolega Matador mej patrne za cil podobne jako akteri tohoto filmu, ac spoiilerove, vyhodit do vzduchu nejen sebe, ale i vsechny nas nevinne.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Skvela komedie se spoustou vtipnych detailu. Pro me urcite vetsi zabava nez Tropic Thunder, navic se musim dost podivit nad rozhovorem se Stillerem, kde popisuje jak mu prace na TT dala zabrat a jak se s pribehem piplal. Pri srovnani se Zohanem a nakouknuti do zakulisi pro me vychazi Zohan jako vitez. Navic i soundtrack stoji za to. Pro me, zcela prekvapiva, KOMEDIE ROKU,

Quantum of Solace (2008)

Akce, akce, akce. U akcnich filmu se tak nejak ocekava. U bonda noveho, daniel craig, bonda se ceka daleko vice. Kampak se podel jakykoliv naznak sarmu, elegance? Nezbyl na ni tentokrat cas, stejne jako na typicky bondovske hudebni tema. Mam-li tomu rozumet tak, ze autori chteli rychle odbyt predel mezi starym, msticim se bondem a rychle dojit k novemu, staremu, pierce brosnan, gadget bondovi, pak to slo urcite elegantneji. A ta uvodni honicka byla jedna z nejslabsich za poslednich par dilu.

Generation Kill (2008) (seriál)

Charakteristika slibuje mnohe, obsah ocekavani nedosahuje. Rozlozeni vah je jaksi opacne. Namisto, aby jazycek ukazoval na misku akce, miri smerem neuveritelne hlaskujicich marinaku. Nejen, ze jim tyhle sahodlouhe smordchy nevreite, casto se pidite po pointe a smyslu. Prestoze je zasluzne s jakou vervou a investicemi se HBO vydali do tohoto projektu, verim ze prevazuje mnohem vice tech, kteri by uvitali vice akce a napeti, na coz po sedm dilu tak palcedrzejic cekali.

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film) odpad!

Nejlepsi na techhle filmech je, ze vam daji uzasnou prilezitost nacvicit si nepreberne mnozstvi radoby vtipnych prupovidek, jako napr. Proboha tenle mesic jsem na roztrhani, zavolejte toho nejlepsiho pres vyhazovani veci do luftu, nejakeho rampu mac kvaka jak rikam radoby vtipnych, ale hodi se.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Jsem frajer, ale takovej ten skromnej, at se to spis dozvi ostatni sami. Hmm pekna buchta, ale na tu musim pomalu. A sakra ta beztak bude mit nejakeho typone, no radeji ruce pryc. Anebo ne ty smrade do otevrenych ran mi rejpat teda nebu...au au, ten hajzlik je silnejsi nez ja, no pockej par mesicu, zatim vytucni a ja si odskocim k nejakymu Jodovi (ktery si beztak bude myslet ze je vetsi citon nez ja) do garaze nebo tak neco. Tak ted jsem poradne nabednovanej a muzu si nechat pofoukat svy rozkopany ego. A nebo to hodim na papir, v halywoodoo takove srdcovky zerou zednickou lzici.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Trapnost zastinuje spad a humorne napady, neodsuzovat kvuli Johnsonovi, ktery nejspis potreboval jen na novy Phillishave, dik cemuz do deje prilis nevstupuje. Smart je ten druh hrdiny-smolare, kteremu drzite palce a spis soucitite pri nestastnych chvilich, nez-li byste se placali do cela. Navic nescetnekrat prokazuje duvtip i schopnost hmatu chvatu coz je jen dobre, dost bolo Austina Powerse. A vubec bych se nedivli, kdyby nam v patem dile konecne doslo komu se to vlastne smejeme, ano pratele hledte tod porucik Frank Drebin za mlada.

Tropická bouře (2008)

Obsazeni a trailer slibuje zabavu roku, jak uz to ale u tehhle vysokorozpoctovych bijaku (Ledove ostri, Tallagedas nights apod.] byva zustanou za ocekavanim a to je skoda. Dvakrat skoda, protoze Robert Downey uz tezko podruhe podstoupi plastickou operaci, vecna skoda ze se toho z jungle nevytahlo vice. Potencial byl ohromny, ale souperit se Zhavymi vysrely 2 bohuzel Tropic thunder nemuze. Charlie je treba prestat fetovat a dat se do prace.

Hancock (2008)

Nevim proc bych mel byt zklaman. Od traileru je jasne oc v tomhle filmu pujde, o to vic potesi neocekavany zvrat v pulce filmu. Takhle by dle meho mel vypadat film o se svym osudem nespokojenym superhrdinou JIste jde o hollywoodsky popcorn proto se nemuzeme divit nevhodneho konce, i tak nemohu uz kvuli napadu hodnotit spatne a v porovnani s poslednimi dily Spidermana, Supermana a koneckoncu i Hellboye hraje tenhle kus na uplne jinou a libivejsi notu.

MTV Movie Awards 2008 (2008) (pořad)

Johnny Depp se svym prekvapujicim vzezreni i podekovanim prevalcoval vsechny.