Metallica: Through the Never (2013)

Nezapomenutelný zážitek. Pro každého fanouška Metallicy, nebo metalu povinnost. Zvuk je na špičkové úrovni stejně jako obraz, který je snad bez chyby. 10/10

Mladí Titáni do toho! (2013) (seriál)

Suprový seriál, který zaujme svou jednoduchou, přesto dokonalou animací, zábavnými hláškami i paradoxy z DC Universe. I když se může na první pohled zdát, že jde o seriál pro malé děti, skutečnost je ovšem jiná. Nejlepší postavou z celého seriálu je pesimistická intergalaktická démonka Raven, která si dokáže získat oblibu každého diváka. 10/10

Našrot (2013)

Celkem zajímavé. U filmu jsem se hodně bavil. Vtipné hlášky, celkem dobrý nápad, ale hlvně ten střih. Byl takový svižný, že se na to dalo opravdu koukat. Trošku mi to připomínalo Projekt X. 7/10

Pařba na třetí (2013)

Bohužel to nemá s předchozími Pařbami moc společného. Žádná zapomenutá noc, žádně drogy, žádné blbosi, zkrátka nic. U titulků jsem marně čekal na nějaké ty vtipné fotky jako u předchozích dílů, bohužel nic. Zpracování filmu bylo dobré, nemluvé o scénáři, ale děj zkrátka nebyl dle mého gusta. Trojku si tedy troufám označit za nejméně povedený díl.

Po zániku Země (2013) odpad!

Miluju sci-fi, mám rád Willa Smithe, ale to, co vzešlo z tohoto filmu je k pláči. Horší scénář než tohle jsem snad ještě nikdy neviděl, nemluvě o režii. Dále ufňukánek Kitai mi lezl celou dobu šíleně pod kůži. "Speciální" efekty taky nejsou jedny z nejlepších (jako například v "Já Legenda"), kde animace vypadá tak uměle, až si člověk myslí, že je to schválně, bohužel není. Konečně jsem se těšil, že si koupím nějaký pěkný Blu-ray steelbook, ale to by byla škoda vyhodit 600Kč za takový nesmysl jako tenhle. Doufejme, že nás v příštích filmech Will tolik nezklame

Nespoutaný Django (2012)

Film protkaný rasismem od začátku až do konce. Rozhodně nejzábavnější a nejvymakanější Tarantinovka všech dob. Soundtrack celkový dojem z filmu jen vylepšil, protože lepší soundtrack jsem snad nikdy neslyšel, byly v něm jak songy z westernovek, tak i nigga rapy, a opravdu stál za těch 9,90 € na iTunes. Jak se dalo čekat, i Quentin si tam střihl malou roli, na kterou jsem čekal už od začátku filmu. Nejlepší na filmu je, že když si myslíte, že je po všem, tak se film pořádně rozjede. 9/10

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Super film, i když Jimma Carryeho nemusím, tak v tomto filmu byl opravdu skvělý. Film byl vtipný už od začátku, ale ke koci se to vůbec nezhoršovalo, ba naopak. Celý film vylemšovali "Černí bratři", kteří se svou mluvou zdáli být na intelektuální stránce jako opice, ale byli svým způsobem geniální

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Velmi podobné mrtvé nevěstě, z filmu září Burtonovský styl, který je opravdu vytříbený a který jsem si opravdu oblíbil. Velké plus za Elfmanův soundtrack, který zněl opravdu skvěle

Scary Movie 5 (2013)

Celkem ujeté, ale taky zábavné. Celkem dost slabý příběh, oproti předešlým dílům nejhorší ze všech.