Metalocalypse (2006) (seriál)

Pokud máte rádi metalovou hudbu a trochu ostřejší humor, musí vám tahle banda idiotů přirůst k srdci.

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Jeden z mnoha klenotů osmdesátých let. Skvělá atmosféra a skvělá silniční akce vás nenechají chladnými. Jdu si zahrát Fallout:)

Profesionál (1981)

Profesionálovi se v podstatě nedá nic vytknout a všechny superlativy už tu byly řečeny. Jen dodám, že je škoda, že už se dneska takové filmy netočí.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

"The war is in your blood." Naprosto nekompromisní a brutální řež, která si nebere žádné servítky. Přesně to, co jsem si od čtvrtého Ramba přál, jsem také dostal. Snad jen škoda, že to nemělo ještě alespoň o deset minut víc.

Ajťáci (2006) (seriál)

Tvůrci IT Crowdu sice příliš nevyužívají potenciál, který v IT oddělení třímá (narozdíl od The Big Bang Theory) a spíše se přiklání ke klasickému pojetí sitcomů, ale i přesto je to skvělý seriál plný skvělých hlášek a gagů, které vás prostě musí rozesmát.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Po všech stránkách perfektní seriál, ať už se jedná o kameru, herecké výkony či efekty a navíc bez zbytečného patosu.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Geniální "seriál", u kterého se budou skvěle bavit jak děti, tak dospělí.

Rosemary má děťátko (1968)

Polanski je génius. Vyčarovat takovouhle atmosféru paranoi a nejistoty ve scenérii jednoho bytu je opravdu umění. Precizně budovaná atmosféra od začátku až do konce vás pohltí a určitě nenechá klidnými. Takovéhle horory už se dneska bohužel netočí.

Hellsing (2001) (seriál)

Vezměte Hellboye, Bladea, Van Helsinga a přidejte perfektní vizuální zpracování a máte Hellsing. Perfektní japonské anime se vším všudy od zajímavých postav po frenetickou akci.