Nika644

• 6.11.2018  23:53

Dechberoucí.

• 6.9.2017  22:55
    To (2017)

Jedna hvězda za humor ve filmu. To je asi tak vše. Už dlouho jsem nebyla tak zklamaná z nějakého filmu v kině. Lekačka možná tak jedna. S přihmouřenýma očima jedna hvězda za humor a herecké výkony dětí. Doufám, že druhá část mě mine obloukem.

• 31.8.2013  00:33

Byla jsem na tom v kině , a můžu vám říct ,že polovička kina křičela. Z kina se šlo okolo půlnoci domů a lidi dělali jak už ve filmu 'tlesk, tlesk' tak byla i sranda. No takže k filmu.... Byl velmi povedený a scénky s hlasitým vybafnutím se vážně povedli. Jeden by si myslel :'Aha, a teď něco vybafne' a ono nic.. A z ničeho 'BAF!' a člověk se lekl. Na konci filmu měla polovička kina zakryté oči, jestli něco vybafne.. Nakonec nic a všichni si oddechli.:D Zatím můj nejoblíbenější horor , u kterého musím přiznat když byla scénka na skříni a scénka , jak tam byla ta uklizečka tak sem si v kině zadělávala oči, držela se kamarádky a někdy i trochu vykřikla s davem v kině. Fakt paráda! pět hvězdiček, jednoznačně. Úžasně natočené.

• 29.8.2013  22:05
    Evidence (2012)

Myslela jsem si ,že to bude nějaký amatérský film z lesa kde budou vybafovat nějaké postavy a nakonec se pozabíjí navzájem,ale musím uznat ,že ze začátku podle toho nešikovného začátečnického kameramana se mi to moc nelíbilo,ale pak jak kempovali to bylo lepší a lepší,když je tam honila ta 'postava' bylo to strašidelné. Ale když jsem zjistila co to je za postavu tak sem se i začala trochu smát a pak sem se nijak nebála,ale provedení užasné a proto dávám 4 hvězdičky, a půl.

• 28.8.2013  14:09
    Cesta hrůzy (TV film) (2006)

Výborný Thriller, drama a napětí . A to se mi velmi líbilo! Film mě zaujal a dávám mu proto plný počet hvězdiček ,velmi se mi líbil . Jak říká 'bobin' ,nenechte se zmást hodnocením , fakt skvělý film:)

• 4.10.2012  18:44
    Grinch (2000)

nemyslím si,že je to vánoční hovadina. Je to zábavní vánoční film který jsem viděla X krát a klidně bych se na něj podívala znova:) Prostě super!

• 24.9.2012  16:20

Super ,mazaná komedie :D

• 14.9.2012  18:56

Mazaný film. Hlavně ten ''zdrogovaný'' :D:D

• 12.9.2012  15:31
    Megalodon (2002)

Tenhle film mě totálně vytočil .. Celou dobu byla jenom ponorka a až na konci filmu se objevil ''megalodon'' který šel moc poznat že je přes počítač. Napadl je ,, A konec filmu. Brácha to vzdal už v té době co běžel film půl hodiny jenom v ponorce. možná i víc. prostě ''odpad!''

• 15.8.2012  19:47

docela psycho.. ale podle kvality bych neřekla 2009 ale tak 1909 :D tak né tak málo.. to nebyla ani tv.. tak určitě pod rok 2000..

• 9.8.2012  17:18
    Kruh (2002)

Na tenhle film jsem se poprvé dívala jako menší takže mě pořádně vyděsil .. Pořád jen ''Samara, Samara'' :D .. Strašidelné psycho :D ..

• 9.8.2012  17:14
    Frozen (2010)

Dobré drama. Zatím můj nejlepší film. I když jsem se na něj dívala s titulky.. Dobré záběry vlků, které miluju. I když jsem nepochopila proč se někdo z nich nespustil dolů .. A né skočit po nohách ..