Nepřítel před branami (2001)

Lukreatívna Dejová línia a hlavne niečo dobré o Rusoch keďže tých USA hrdinských vojnových filmov mám už po krk a račej ich ani nesledujem :D. Trocha nudné v istých pasážach ale to nieje na škodu. Zápletka celkom fajn a ten záver výborný.

Kyûketsu Shôjo tai Shôjo Furanken (2009)

Zábavná, zvrátená, komiksová komédia preplnená nápadmi toho najhrubšieho zrna. Perfektný vizuál v HD som si vychutnával a musím povedať, že moje hodnotenie je aj kvoli tomu 3 hviezdičky :D

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Strhujúce, skvelá atmosféra veznice. Vadilo my hlavne, že počas celého filmu sa bral až velký význam na hrdinu vzhladom na to, že bol rovnocenný ako ostatný aspon si to myslely .... trocha nereálne teda ale nevadí niaka tá zápletka tam musela byť.

Oko 3 (2005)

Trápna zlátanina o vyvolávaní duchov s výraznými komediálnimi prvkami ale niektoré zábery sú prvotriedne to sa musí uznať. Výrazné odbočenie od kvality aj keď možno námet bol lepší ako v dvojke. škoda iba pre fandov východnej produkcie :D

Oko 2 (2004)

Značný pokles kvality oproti špičkovému prvému dielu. Sem tam lakačky a záverečná poitna ale dejová línia je horizne blbá a pôrody vôbec nemusím vo filmoch takže thak. slabota

Kataude mašin gáru (2008)

Výborná oddychovka skvele som sa bavil hlavne sa my páčil ten gulomet:D. Efekty na velmi dobrej úrovni, scenár výborný, a réžia má dačo do seba. Odporúčam len pre silnejšieho diváka ale ja som sa na tom skor smial :D heh zábava 4 hviezdy

Oko (2002)

Pôsobivé, desivé, smutné. Velmi sa my páčil na tomto filme skvelý český dabing kde som aj počul kde kto čo hovorý nie v ako moderných filmoch kde hudba byje na plné pecky a pri tom sú ešte rozhovory to sa pri tomto filme nestane. Pomalé tempo sa strieda s rýchlim a sympatická hlavna hrdinka tomuto dielu len pridáva. Scenár skvelý, kamera a hlavne zvuk na velmi dobrej úrovni. Režisérske duo sa predviedlo odporúčam pozrieť a nebyť toho konca dal by som plný počet - 4 a pol hviezdičky.

Tokyo Gore Police (2008)

Waw skvele som sa bavil no z rodinou by som to nepozeral :D heh. Sympatická herečka v hlavnej úlohe Eihi Shiina, ktorú som "objavil" v Konkurze z roku 1999. Charakterizoval by som tento film ako preštilizovanú, komiksovú, krvavú pecku s paradnou kamerou a výborným scenárom. Odporúčam pre Otrlejšieho diváka, ktorý ma už čo to napozerané a vie oceniť kvalitu. Moje hodnotenie 4 a pol hviezdičky.

96 hodin (2008)

Perfektná jazda od začiatku až do konca Liam hrá geniálne. Audiovizuálna stránka je kvalitná a scenár ako z knihy je jednoduchý, každý to hneť pochopí a zároveň nieje "blbý" ako majú ostatné akčniaky :D ja Hodnotím 4 a pol hviezdičky keďže to mohlo byť trocha dlhšie a viac do detailu mohol zájsť režisér ale tak super odporúčam a teším sa na pokračovanie v oktobri :D

Predátor (1987)

Film "mého mládí" čo dodať každý vie o čom to je Dokonale dielo a superný Švarci. Plný počet samozrejme