Shutter (2004)

Úžasná bomba, ktorá prejavila môj veľký záujem o Thajskú kinematografiu. Jeden z najlepších ázijských hororov vôbec ! ! ! Nebudem tu rozpisovať to už za mňa spravili druhý :-B. Dokonalosť na ktorú len tak nezabudnete. Odporúčam plný počet bez debaty.

Clona (2008)

Nebudem taký drsný ako niektorý kritický užívatelia aj, keď Americké remaky vôbec nemám v láske. Thajský Shutter z roku 2004 je moja srdcovka takže tak :D ale napriek tomuto faktu musím poznamenať, že tento remake je v dabingu a s lepšou obrazovou kvalitou. Atmosféra opadla, herecké výkony taktiež a skvelá kamera takisto. Odporúčam 3 hviezdičky.

Nemilosrdný střelec (2007)

Išiel som do toho bez očakávaní a vôbec som si nič dopredu nečítal a dobre som spravil. Takashi Miike trafil týmto mixom žánrov do čierneho. Mne sa to páčilo je to nadmieru originálne, super kamera, nádherný vizuál a tiež zvuk, Herecké výkony okrem hlavného hrdinu, ktorý my tam niako nesedel ale to nevadí len môj pocit. Určite odporúčam mne sa to páčilo na plný počet :B

No moriré sola (2008)

Neviem či to bolo verziou filmu ale vizuál a kamera bola otrasná niekoré zábery sú amatérsky preexponované a nemyslím si,že to ból zámer. K deju iba tolko, že je to celé od veci sice je z filmu cítiť drsnú realitu ale aj tak si ma to nezískalo. odporúčam iba pre okrajového diváka. 2 hviezdičky.

Bez soucitu (2010)

John Travolta je pán toto som si povedal pri jednej brutálnej prestrelke :-B. Scenár ako s nemeckého nemenovaného seriálu :D ale to je jedno ja som sa zabavil na akcií, ktorej bolo v tomto filme od Morela pomerne dosť je síce pravdou,že 96 hodín malo niečo viac do seba. Odporúčam 3 a pol hviezdičky.

Gokudó sengokuši: Fudó (1996)

Začiatky tohto slávneho režiséra na mňa nezapôsobili ako by som chcel. Na plný počet hviezdičiek to určite nebolo. Velmi vela nelogickostí a v určitej chvýli som nevedel či pozerám zvrátenú komédiu alebo vážnu krimi s mizerným príbehom :D. Dávam 3 hviezdičky za originálne pojatie niektorých scén a dobre úmrtia to je ale všetko. Hlavný hrdina mladý Fudoh my bol nadmieru nesympatický a modlil som sa do konca filmu nech ho niekto odkrágluje bohužial nestalo sa tak. Ale aj tak odporúčam pozreť a teším sa na vaše nové komenty :B

Návrat Chen Zhena (2010)

Čakal som od toho viac dost nudný film s výbornými bojovými scénami

Senna (2010)

Hmm klobúk dole tento filmový dokument o slávnom jazdcovi F1,ktorý sa hrdo hlásil k svojmu brazílskeho pôvodu zachycuje jeho osobný ale hlavne profesionálny život od motokáry cez največšiu slávu v F1 až po trápenie a tragickú smrť. Podla niektorých komentárov môžem potvrdiť, že je to velmi emotívny snímok ale nezábúdajte na to, že toto napísal sám život !

2001 maniaků (2005)

Hororové komédie nemusím ale táto je pre fajnšmerkov :D. Bavil som sa od začiatku do konca malo to atmosféru dokonca aj dej ?!:D hm mno parádna jazda a aj gore celkom fajn. Je to zvrátené dielko zasadené do historického pozadia. Super !!!

Hostel III (2011)

sklamanie tretí diel poslal celú sériu do ..... dávam pol hviezdičky za pár pekných zadkov a pol hviezdičky za jedno zabitie inač nič a ani neodporúčam pozerať.