Hořící keř (2013) (TV film)

Ukázalo se že i česká projekt může mít velký úspěch,tleskám.

Děsnej doják (2006)

Nehodnotil bych odpadem. Přiznám se, že jsem se párkrát dokonce smál. Jako film nic moc, ale prvotní účel splnil.

Sex ve městě 2 (2010)

Komerční, přeslazená,trapná hovadina. Sledovat dvě a půl hodiny ženu v přechodu,která se snaží "klofnout" dvacetiletého zajíce není komedie,spíš tragédie. Dávám * za prsatou chůvu.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Zajímavý psychologický kus,nemohl jsem se ani na moment odpoutat, ale přitom jsem nelitoval ani vraha ani jeho oběti. K celkově velice slušnému dojmu pomohlo i neotřelé téma.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Skvělou první sérii vystřídala průměrná druhá a zatím dost bídná třetí...Na jedinou pořádnou akci v třetí sérii se tvůrci vzmohli snad pouze v mid-season final, ale nechci spoilerovat. Nudné,trapné a leckdy předvídatelné a neskutečně protahované dialogy mají nejspíše dokreslovat stále slabší děj. Škoda, z počátku to byl dobrý seriál.

Nezvratný osud (2000)

Dobře udělaný horor. Atmosféra je po celý film taková zvláštně beznadějná,připomíná mi trochu noční můru z Elm street. Jsem příjemně překvapen.

Hostel II (2007)

Zoufalý film s naprosto impotentní zápletkou, který je pouhou slátaninou všeho možného sekáním lebky počínaje a kanibalismem konče. Na zvracení.

Nespoutaný Django (2012)

Jako Tarantinův obdivovatel jsem se vydal do kina s obavami, zda nebudou hranice westernového žánru svazující. Opak byl pravdou. Tarantino tímto snímkem zboural hranice a tento multižánrový mistrovský kus vybrousil k dokonalosti také za mohutné pomoci Waltze, DiCapria a Jacksona. Jamie Foxx v hlavní roli se mi zdál zvláště v prostřední části filmu méně výrazný. Nikdo jiný než Tarantino snad také nemůže vymyslet takového padoucha jakým byl Calvin Candie, kterému v kině od začátku nepřejete nic jiného než špatný konec. Jediná věc, která ve mně trochu vzbudila rozpaky bylo brutální, detailně vyobrazené násilí, které bylo chvílemi (trhání otroka psy, zápas mandingů) až příliš (také s ohledem na to ,že je film přístupný od 12-ti let). Na druhou stranu skvělá scéna s ku klux klanem a viditelné protirasistické smýšlení filmu jeho ztracené body v mých očích vrátily. Skvělý film.