Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

První půlka filmu byla fajn, potěšilo mě, že ve filmu nenajdete úplně profláknuté herce, nicméně mám pocit jako by si v dnešní době filmaři mysleli, že čím zamotanější film, tím bude divák spokojenější. Ke konci už mi z těch zápletek šla trošku hlava kolem. K tomu abych to tedy pochopila jsem se donutila přečíst si knihu, takže nedoporučuji se na to dívat bez předchozího čtení. Nicméně co mě velmi mile překvapilo je to, že ty nejvtipnější hlášky nad kterýma se u knihy zasmějete, najdete právě i ve filmu, a to se stane málokdy. Jednu hvězdu to u mě ztrácí právě za tu zmatenost

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Jelikož jsem zarytou fanynkou Twilight knih, tak berte hodnocení trošku s rezervou. Film se mi líbil dost, mrazení v zádech jsem taky měla, děj plynul docela rychle takže se nudit určitě nebudete a z knihy tam nic nechybí, jediné co mi opravdu fakt vadilo bylo digitální dítě, který pitomec tohle vymyslel by mě fakt zajímalo. Při bitvě jsem si pěkných pár minut poplakala abych nakonec zjistila že všechno dopadne dobře tak jak má :D

Miluj mě, prosím (2004)

Na film je třeba vyhradit si čas, po který nebudete vyrušování abyste správně pochopili flashbacky a všechny detaily, které nakonec i dávají smysl. Asi tak do poloviny filmu jsem měla pocit že naprosto dokonale vím o co tam jde, ale role Rose Byrne mě dokonale překvapila, i když pravda jenom na chvíli, protože jakmile se objeví tak si divák dokáže domyslet, jak to dopadne, nebo co se vlastně stalo. Diane Kruger předvádí, že dokáže být i nádherná žena a Josh Hartnett je klasicky roztomilý. Celkově je to velmi příjemný film, který trošku odbočuje od klasických slaďáků, ale milovníci romantiky nakonec budou potěšeni