JoJova prazvláštní dobrodružství (2012) (seriál)

Musím se přiznat, že po třech dílech již další nedám. Taková dávka naivity scénáře, mizerné animace, rádobyheroické výkony, to se jen tak nevidí.

Bright (2017)

EEEEEEEE, nevyužitý potenciál, přesně jako u milionu dalších filmů. Kamera velký špatný, střih místy tragický, místama trošičku nepochopitelný chování postav, nedotažený prezentování situací (marně hledám vhodnější slovo na odfláknutou práci při storyboardu), žádný velký hlášky. První polovina byla fajn, obzvláště seznamování se světem a ta druhá to zazdila. Podprůměrná choreografie prakticky čehokoliv, od soubojů, přes přestřelky, po jánevímcoještě.

6 underground: Tajné operace (2019)

Slátanina všeho možnýho. Solidní akce, nicméně místy naprosto nepřehledná a chaotická. Vtipy takový nemastný neslaný, scénář celkově dost slabý, postavy nezajímavý a ani se jim nedal prostor. Ono když není scénář, tak to ti herci prostě nezachrání ani kdyby uměli zvedat sukně jak Marilyn Monroe.

Baki (2018) (seriál) odpad!

Hrozná kresba, jako by se na tom vystřídalo 10 různých autorů s naprosto odlišnými styly. Takže to občas vypadá, že kreslíři neabsolvovali ani základní kurzy anatomie. Hrozná animace. Příšerný děj. Nezajímavé postavy. Mimoňské nelogické souboje s otřesnou choreografií. Vydržel jsem 6 dílů. Jako že mám anime ve velké většině případů rád a jsem ochoten leccos odpustit, tady ale není jediné pozitivum, které by tohle všechno nějak vyvážilo. Teď jsem zapnul Kengan Ashura a to je někde úplně jinde. Vším tím, co jsem napsal.

Goblin Slayer (2018) (seriál)

Kdy to srovnám s tím, co jsem doposud viděl a to i se starší tvorbou z 90 let, je to prostě strašná sračka. Primitivní dialogy plné "jo", "dobře" a tak podobně. První díl vypadal, že to bude aspoň trochu surové, ale znáte to. Vyjímka potvrzující pravidlo. Animace taky nic moc, děj je asi tak zábavný, jako grindění gearu ve wowku. Strašný. To už se neumí udělat pořádné anime?

Gotham - A Dark Knight (2017) (série)

První tři série byly velice zajímavé, ale ten tam je scénář, který překvapil a byl něčím zajímavý. Z Arkhamu se utíká jedna radost a není to ústav, kde drží nejnebezpečnější zločince, ale spíš takový pasťák pro náctileté, kdy je každému jedno kdo a kdy uteče. Rozhovor Gordona s kolegou slyšel Viktor se svým otravným sidekickem asi tak sto metrů daleko a přes zeď. Viktor nám najednou zapomněl, jak být ostrostřelcem a netrefí ani hovno. Herci se v jednom díle chtějí zabít, aby v druhém díle padali láskyplně vzájemně do náručí. A už těm hercům člověk ani tu jejich roli nevěří. Jediná světlá vyjímka je představitel Jokera, kterému pauza dost prospěla a docela se hraním své postavy baví. Začíná to být parodie sebe sama. S tím rozdílem, že tahle parodie vůbec není vtipná.

Libenjyeo (2018)

Rozpačitý děj, hlavní postava absolutně bez výrazu a emocí jako T1000. Ale ty souboje...ty jsou fakt parádní. Žádné lítání, jen velice pěkná choreografie. Není to všechno na jedno brdo. Akorát zabít 100 chlapů a ani se nezadýchat....to je takové... spíše směšné

Ronja, dcera loupežníka (2014) (seriál)

Moje dcera to miluje. Když to skončilo, tak řvala, že už nebude další díl. Ale já preferuji hranou Ronju. Ta má prostě lepší spád a celkově to není takové roztahané.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Nuda k posrání. Karla: "Ta záhadná postava tam dole v zahradě, to jsem byla já, Tomáši.” Tomáš: "Ty, Karlo? Myslel jsem, že to byla Hedvika.” Karla: "Kdepak, Tomáši. V té době Hedvika právě rodila tvé dítě.” Tomáš: "Mé dítě? Myslel jsem, že je to Karlovo dítě.” Karla: "Karel Hedviku vůbec neznal.” Tomáš: "Ale jestli Hedvika rodila mé dítě, pak ty, Karlo, jsi...” Karla: "Ano, Tomáši. Jsem tvá sestra.” Tomáš: "To není možné!” (Na scénu vejde Tomášův otec, Tomášova matka, švagr a teta.) Otec: "Má pravdu, Tomáši.” Tomáš: "Nemohu tomu uvěřit, vždyť tys mi, švagře, říkal..." Švagr: "Nejsem tvůj švagr.” Tomáš: "Ne?" Švagr: "Jsem tvůj bratranec.” Tomáš: "To ovšem mění celou situaci.” Teta: "Ne tak docela. Já totiž nejsem tvá teta." Tomáš: "Ty nejsi má teta, tetičko?" Teta: "Ne. Jsem tvoje vzdálená snacha.” Tomáš: "Ale v tom případě jsem tě obelhal, tatínku.” Otec: "Nedělej si výčitky, milý synu. Já totiž nejsem tvůj otec. Jsem tvůj syn.” Tomáš: "A maminka?" Otec: "To je babička z otcovy strany.” Tomáš: "To je hrozné. Jsem tedy úplný sirotek. Ale nevadí. Hlavně, že jsem konečně poznal pravdu!”