Řez diamantem (2001) odpad!

Jako na zasmani dobry, ale jestli to nekdo myslel vazne, tak to je spis smutny.. Kanada asi taky nema filmovy vkus a ja dekuji televizi Nova za nevsedni filmovy zazitek.. Kde ona na tyhle filmy chodi to je mi zahadou..

Krakatice (1996) (TV film)

Pred par lety jsem na to s chuti koukal, ale dnes se mi to zda trosku pritazeny za vlasy a az moc mi to pripomina celisti...

Tropická bouře (2008)

Strasne nevyvazenej film.. Zacatek vas namlsa, pak to jde porad dolu a nudnych pasazi je tam vic nez dost.. Za genialni povazuji tanecni kreace a telefonni rozhovory Toma Cruise, u kterych se celej sal valel smichy (s trochou nadsazky se da rict, ze podal jeden ze svych nejlepsich hereckych vykonu posledni doby) .. Po tom vsem pak prijde zase dechberouci zaver.. Ale zacatek, konec a skotacici Cruise nedelaji skvely film a pro me je to jen trosku lepsi prumer..

Zrcadla (2008)

Nesouhlasim s vetsinou komentaru, ktery hodnoti film jako spatny... Neskryvam ale sympatie ke Kieferovi, ktery je mimochodem dobre silenej.. Podle me je podani filmu velmi zajimave a trikove to taky vubec neni spatny.. Trochu nelogicnosti tam taky je, ale je to proboha horor, u ktereho se mate bat a ja sem se sakra bal..

Sniper 2 (2002) (TV film)

Kdyz jsem si cetl oficialni text distributora : "....akčnom pokračovaní Sniper 2, ktoré je jedným z najnapínavejších a najviac vzrušujúcich trilerov všetkých dôb. " tak sem se trosku zasmal.. Po shlednuti filmu vam muzu zarucit, ze to NENI jeden z nejvic vzrusujicich a nejnapinavejsich thrileru vsech dob... Odpad to taky uplne neni, ale ten distributor musel asi na necem ujizdet, kdyz si dovolil napsat toto... Tohle je naprosto srackoidni film, ktery zachranuje jenom velmi dobre kulisy a prostredi..

Den po zítřku (2004) (TV film) odpad!

Neco tak trapne blbyho sem potreboval.. Nechutna radoby napodobenina Dnu pote na amaterske urovni.. A nezachranil to ani serialovy superman, kterej byl taky hroznej...

Taxík (2002) (seriál)

Nevidel jsem moc dilu, ale prekvapive se na to dalo koukat... A muze za to hlavne to obrovske charisma, ktere v sobe ma David Morse..

Pravidla lži (2006)

Po dlouhe dobe me nejaky cesky film takto nadchnul.. Vyborne herecke vykony, nikdo neprehraval, vynikajici !! hudba.. Kez by takhle nejak vypadal kazdy maly cesky film.. Bravo

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

To si ale uz vazne nekdo dela prdel... Kdybych dal kamaradovi na hlavu atrapu zraloka, tak by to melo vetsi efekt, nez celej tenhle film..

Zločinec (2008)

Dalsi film z vezenskeho prostredi, ktery vubec nezklamal, ale naopak prekvapil... Ma to hlavu a patu, i kdyz to klise je tam zcela viditelny... Ale co, melo to atmosferu, kterou vetsina takovych filmu potrebuje a herci se prekvapive mohli pretrhnout, aby zahrali to, co zahrali... Musim vyzdvihnout skveleho a malo znameho Stephena Dorffa, ktery opravdu dominoval.. Pro me je prekvapeni, ze to neni nejaka slatanina a hlavne si to nehraje na Shawshank nebo neco takovyho...