• Fantasy

RRRrrrr !!! (2004)

Bohužel tento typ humoru neocení kdekdo. Podle mě je to úžasná komedie, je to jeden z mých oblíbených filmů na který se ráda kdykoliv podívám. :-)

Pokání (2007)

Romantické a dramatické filmy jsem nikdy neměla ráda, vždy se mi zdálo, že je vše o tom samém. A poté najednou objevím Joa Wrighta a jeho filmy. Po shlédnutí Pýcha a předsudek, jsem neváhala a začala shánět Pokání. Žádný film, který jsem doposud viděla, na mě takto nezapůsobil. Dojemný a dokonale promyšlený příběh, úžasné zpracování (hlavně scéna ve vojenském táboře na pláži). Keira Knightley a James McAvoy provedli podle mně bezchybné herecké výkony ...těším se, až si to celé budu moci zopakovat

Metalocalypse (2006) (seriál)

Brutální, úžasná, hudební blbost, kterou bohužel neocení všichni. Každý díl, který jsem doteď viděla mi způsobil nejeden záchvat smíchu. ..prostě něco pro všechny, kteří mají rádi drsnější humor a tvrdou muziku.

13 duchů (2001)

Nic moc originálního, čím by tento film mohl upoutat nějakou větší pozornost. Není zde nic hororového, ale zase se mi líbilo zpracování duchů a celkem jsem se nasmála.

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

Film jsem nedokoukala a jsem za to ráda. Nedokázala jsem déle pozorovat to laciné zpracování celého filmu a hloupou imitaci Indiana Jonese. Stále nemůžu přijít na to, jak se takovéhle filmy mohou vůbec dostat do televize.

Gruffalo (2009) (TV film)

Krásná bajka. Jednoduchý, avšak poutavý příběh o malé myšce s vlastnostmi, které ostatní obyvatelé lesa postrádají. Hlas Heleny Bohnam Carter, který doprovází celý film se velmi hezky poslouchá a celému příběhu dodává kouzelný nádech.