Wer (2013)

Dalo sa to v pohode. Mierna atmosféra sa ťahá celým filmom, takže to udržuje diváka v pozore. Aj keď spracovanie je dosť nízkorozpočtové a B-čkové. Skôr by som tento film nazval takým Krimi-Hororom. Stojí za pozretie.

Annabelle (2014)

Kebyže od toho očakávam taký kaliber ako od "v zajatí démonov" tak by som tomu mohol dať jedine 1 hviezdičku, pretože na to to ani zďaleka nemá. Ale keď si vezmem, že je to nezávislý film od pôvodného tak sa to celkom dalo vydržať. Občas aj ľakačky zafungovali ako bolo treba, atmosféra bola tiež miestami desivá. Ale na taký lepší priemer to nie je.

Experiment strachu (2008) (TV film)

Lacný TV film v ktorom ale až prekvapivo fungovala atmosféra a napätie. Celkom som sa bavil nato čo som od toho očakával.

Tunel smrti (2005) odpad!

Nuda, kktina, bez strachu, bez atmosféry. Síce tie fľandry vyzerali dobre, ale boli na toľko blbé, že som to musel vypnúť.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Napätie a atmosféra fungujú dobre. Príroda je prekrásna a aj dej je ľahko stráviteľný, zbytočne nezaťažuje sledovanie príbehu. Taktiež kamera je perfektná, len tá stopáž je na mňa priveľmi dlhá. Ale predsa som necítil, že by film vo mne vyvolal voľaaké extra pozitívne pocity. Asi som od toho čakal až priveľa a rozhodne mi to toľko nedalo.Vo mne to veľké halóóó nevyvolalo bohužiaľ. Nemyslím si bohužiaľ ani tentokrát, že by DiCaprio získal týmto filmom sošku.

Zánik (2015)

Príjemne stráviteľné B-čko ktoré je skôr drámou ako hororom. Dvaja dospelý herci príjemne potešili, podali slušné výkony. Na vizuály a efektoch sa dalo vidieť, že nejde o film s veľkým rozpočtom. Ale to vôbec nevadilo.

Vzkříšení démona (2015)

Tak trochu suché a otrepané. Ale díky bohu nebolo to dlhé, malo to aj určitú atmosféru ak aj nie moc dusnú. Olivia Wilde je veľmi sexi kosť, tej niet čo vytknúť. Lakačky sem tam zafungovali ale predsa je to len taký šedý priemer ktorý ničím neurazí. Stojí to o jedno pozretie. Atmosféra sa ťahala priamo celým filmom, takže ma to vedelo prinútiť sledovať film. Nudiť som sa určite nenudil.

Bojovník (2015)

Podľa trailera som očakával veľký booom, ktorý sa bohužiaľ nekonal. Takýchto športových drám sme tu už mali neúrekom. Slušné, priemerné a rutinne natočené s úplne očakávateľným koncom. Priemer. Čo sa týka skutočných drám ťažkého kalibru tak v tomto obore zatiaľ jednoznačne vedie Rocky 6. Ten má všetku hĺbku ktorý tento film nevedel dať divákovi.

Marťan (2015)

Stála úroveň atmosféry. Film nenudí ale predsa mu chýba tzv. BOOOM.