• Thriller

Galaxy Quest (1999)

Takový skvělý námět a tak diletantsky natočený. Nudila jsem se a nijak mě to nebavilo.

Apocalypto (2006)

Vcelku hodně jednoduchý příběh a nic světoborného. Skoro jako bych se dívala na Schwarzeneggera.

Nenapravitelná (2006) (TV film)

Už jsem viděla lepší o napraven padlého. Zdlouhavé scény jsou nudné, slečínka dělá samé problémy a nakonec si klidně po dalším průšvihu přijede domů. Žádná tíha provinění, za 5 minut byla napravená.

Spy Game (2001)

Já nevím, pro mě to byla docela otrava. Ale konec byl dobrý.

Z pekla štěstí (1999)

Nedivím se těm, kteří dali odpad. Tato věc mě rozčilovala od začátku do konce. Nevím, jeslí svou trapností nebo hroznými herci. Příběh se mi taky nelíbil.

S čerty nejsou žerty (1984)

Nestárnoucí těžce vánoční pohádka, která potěší i mě, naprosto anti pohádkového člověka.

Strašidelný dům (2003)

Obvykle průměrná pohádka pro děti, které si duchy a pitominy Eddie Murphyho zcela jistě užijí.

Země ztracených (2009)

Větší tzv. trapárnu jsem neviděla. Když jsem si myslela, že je to komedie a lá Jurský park, dorazila mě loď na poušti a marťan v jiné dimenzi. Ach a ta nuda!

Dost (2002)

Nejsem fanda Jenifer Lopez a filmy o domácím násilí mi dělají hodně zle, stačí, že to vidím ve skutečnosti. Tady v tom filmu to zdaleka není tak zlé, jak bývá u těchto filmů zvykem. Slečínka prostě zdrhne a je to. Atmosféra celkem o ničem, herecké výkony nevýrazné, příběh nic moc.

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

Úžasný herecký výkon Sigourney Weaver jenom podtrhl katastrofu všeho ostatního. Chvíli je to super horor a dalšího většinu času nevím, jestli je to trapná pohádka nebo její alternativní pokus. Škoda.