ludovit14

podnikatel

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 8.10.2015  11:23

Americká BOMDOVKA prečo nie, ale tento pokus moc nevyšiel: ešte prvá polovica filmu dokáže diváka zaujať, ale postupom času toto dielo diváka nudí. Keďže to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemá toľko čo ponúknuť. Herecky Anne Hathaway a Steve Carell sa snažili ale toto dielo nedokázali zachrániť- je to iba priemerne dielo ktoré nestojí za viac ako jedno pozretie! HOD:55%.PS: chcelo by to prepracovať scenár a bolo by to minimálne o LEVEL lepšie!

• 8.10.2015  11:05
    Pět nevěst (2011)

Bal som sa do tohto Ruského diela pustiť, ale nakoniec som nabral odvahu a musím skonštatovať, že tento film nestojí za veľa- ono sa to síce pozrieť dá ale nijako zvlášť na diváka nezapôsobí. Čo sa týka zábavy tak je to na slabej úrovni, párkrát sa tu pousmiať da ale to je na komédiu príliš malo. HOD:35%.PS: strata času!

• 8.10.2015  10:51

Tak toto dielo na mňa moc nezapôsobilo, herecky síce dobre ale príbehovo slabé- dosť pritiahnuté za vlasy! HOD:40%.PS: škoda času!

• 8.10.2015  10:22

Veľmi slabý pokus! Príbehovo slabé, Herecky sa síce hlavne hrdinky snažili ale nedokázali zachrániť tento film, keďže príbeh nestojí ani za ho*no! HOD:30%.PS: škoda času!

• 8.10.2015  10:16

Klobúk dole čo dokázali títo amatéri, ale na mňa toto dielo nijako extra nezapôsobilo. Môže zato hlavne prvá polovica filmu ktorá bola veľmi nudná. Pre mňa je toto dielo iba akým si priemerom- keďže som sa dosť nudil. HOD:60%.PS: rozhodne sklamanie- oveľa viacej som očakával od toho filmu!

• 8.10.2015  10:06

,,Medzi sebou sa zvieratá rozprávajú- a čo hovoria? že smrdíme". Veľmi nevydarený Béčkovy pokus! Príbeh tu síce bol, ale je strašne zle podaný, takto nudne podaný príbeh som už dlho nevidel- strašne množstvo hluchých scénok nám ponúkol Steph Green. A ešte k tomu toto Céčkove obsadenie poslalo toto dielo do bažín! HOD:30%.PS: Veľká škoda času!

• 8.10.2015  09:51

Príbehovo nič nové a ešte k tomu toto Austrálske dielo nie je dobre podane ako aj spracovane a ako aj herecky veľmi slabé- nedôveryhodne, jedine ako tak Adelaide Clemens som tú znásilnenú veril ale zbytok bol priam na Céčkovej úrovni. Celkovo toto dielo nemalo žiadnu šťavu, pomalé tempo, množstvo nudných scénok či dialógov, bez napätia, bez momentu prekvapenia( okrem samotného záveru). Veľkou škodou je aj nedokončenie zaujímavých scénok, ktoré boli oddelené zatmievačkou. HOD:30%.PS:jedno pozretie a dosť!

• 6.10.2015  11:49

Strašne nudná KRAVINA!. Príbehovo to na svoju filmovú stopáž nemá čo ponúknuť, dvakrát som pri tomto nudnom diele zadriemal a v 80 minúte som to vzdal. Veľmi slabé a to po každej stránke, réžia nudná pomalé tempo priam uspávajúce, množstvo otravných či nič nehovoriacich dialógov a ako aj nudných scénok nám ponúkol Brad Bird! A tomuto dielu nepomohli ani herecké výkony zainteresovaných, ktoré boli nepresvedčivé ako aj nedôveryhodné. HOD:20%.PS: a celé toto dielo je vyšperkované z nehorázne príšerným CZ- dabingom George Clooneyho !

• 6.10.2015  11:34

Veľmi slabý pokus, príbehovo slabé ako aj réžia nudná a herecky tiež žiadna sláva. HOD:40%.PS: dosť otravná záležitosť ako aj nudná, ktorú vôbec netreba vidieť!

• 6.10.2015  11:26
    Popelka (2015)

Pekná rozprávka! Okrem prvých 10 minút je toto dielo dobre spracovane, príbehovo dobre ako aj kamera dobra a takisto trikovo slušne. Čo sa tyká hereckých výkonov tak je to na dobrej úrovni, kde treba vyzdvihnúť Popolušku Elku( Lily James) ktorej rola v skutku sadla ako aj pristala a takisto netreba zabudnúť na skvelú Cate Blanchett. HOD:75%.PS:Celé toto dielo je vyšperkované skvelou hudbou od Patricka Doyleho!

• 6.10.2015  11:07
    Splice (2009)

Tak toto dielo je dosť nudná záležitosť! Režisér Vincenzo Natali nám podal tento príbeh dosť nezáživne- faktom síce je že ten príbeh je dosť pritiahnutý za vlasy, ale určite by sa s neho dalo víťaziť viac.Herecky to bolo dostačujúce, ale ako celok toto dielo nestojí za veľa. HOD:45%.PS:jedno pozretie a dosť!

• 6.10.2015  10:50

Zaujímavé dielo čo sa týka príbehovo, ako aj herecky dobre ale film ma nedostatky v stopáži filmu- keďže to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemá až toľko čo ponúknuť, ale ako jednohubka je toto dielo dobrou voľbou keďže to diváka ničím neuráža a ani nijako zvlášť nenudí( okrem prvých 15 minút- ktoré boli veľmi slabé). HOD:65%.PS:Výrazne by tomuto dielu pomohol zručnejší režisér a nie akým je Jonathan Demme, ktorý tento príbeh podal vo veľmi slabom TEMPE!

• 6.10.2015  10:28

Slušné dielo a to po každej stránke! Tomuto dielu nie je moc čo vyčítať iba ak tak filmovú stopáž- ktorú by to chcelo mierne prestrihať, ale ináč spokojnosť! HOD:75%.PS:videl 2 krát.

• 5.10.2015  11:43
    Následníci (TV film) (2015)

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času !

• 5.10.2015  11:34
    Je prostě báječná (2014)

Tak toto dielo netreba komentovať, keďže je to strašne nudné a zároveň príšerne dielo a to po každej stránke! Strašne veľká a nudná kravina, skratka obyčajná tuctová trapošina ktorú vôbec netreba vidieť. HOD:11%.PS: Veľká škoda času !

• 5.10.2015  11:25

,,Pochádzam z roku 2054- z budúcnosti". Veľmi slabo podaný príbeh od Zal Batmangliijho- je síce fakt že ten príbeh bol dosť slabý ale určite sa dalo s toho viac vytrieskať a tak isto tomuto dielu nepomohli ani herecké výkony, keďže boli na veľmi slabej úrovni. Toto dielo na mňa vôbec nezapôsobilo, keďže bolo slabé ako aj nedôveryhodne! HOD:40%.PS: škoda času !

• 5.10.2015  10:29
    Špión (2015)

Od tohoto hereckého obsadenia som očakával viac ako nám bolo ponúknuté! Príbeh na béčkovej úrovni- a ešte k tomu to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemalo toľko čo ponúknuť a tým pádom tu vznikali hluché miesta ako aj trápne scénky či dialógy. A hlavnej úlohe z Melissou McCarthy to bola dosť nudná akcia- skrátka trapošina! HOD: max.55%.PS: jedno pozretie a dosť !

• 5.10.2015  10:11

,,Boli sme na nože- teraz budeme na vidličku" Toto pokračovanie nám neponúklo ani toľko málo čo jednotka! Je to len akási zlátanina trápnych vtipov. Kevin James sa síce snažil ale tá banda vedľa neho Béčkovych či Céčkových hercov bola fakt veľmi zla priam na grcanie- také strašné herecké výkony sú k videniu raritou!HOD: max.40%.PS: 40% len zato, že som sa dvakrát schuti zasmial: scénky z banánom a záverečná s koňom boli ,,cool"- ale už nikdy viac toto dielo nevzhliadnem!

• 5.10.2015  09:41

Veľmi slušné dielo a to po každej stránke! Príbehovo viac ako dobré, réžia slušná a herecké výkony na vysokej úrovni, kde treba vyzdvihnúť Cate Blanchett a Giovanni Ribisiho ktorí podali skvelé her. výkony. HOD:75%.PS: videl 2 krát.

• 29.9.2015  11:15

,,Tá vec vonku nie je DINOSAURUS" . Toto pokračovanie nemá čím predchádzajúcim dielom konkurovať, keďže je to len akási kombinácia predchádzajúcich dielov a tým pádom to na mňa nijako extra nezapôsobilo, keďže to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemalo toľko čo ponúknuť- hlavne prvých 30 minút bolo dosť nezáživných a herecky tiež nie pôsobivé okrem Chrisa Pratta ten my nevadil ale zbytok bol veľmi nedôveryhodný hlavne starší chlapec ako aj Bryce Dallas Howard podali veľmi nepresvedčivé herecké výkony a tým pádom to bolo celé nedôveryhodné! HOD: max.65%.PS: záver filmu bol veľmi slabý !

• 29.9.2015  10:33
    San Andreas (2015)

Príbehovo dosť slabé, réžia: trikovo slušne ale to je tak všetko, ale herecky žiadna sláva- hlavne posledná pol hodina bola totálne na Béčkovej úrovni veľmi naivná, nedôveryhodná a to po každej stránke hlavne herecky to bolo veľmi trápne a ešte k tomu ten záver filmu okolo zachraňovania a oživovania Blacke (Alexandra Daddario) bolo maximálne čitateľne a zároveň nedôveryhodne! HOD:55%.PS: film nestojí za viac ako jedno pozretie!

• 29.9.2015  10:08

Príbehovo zaujímavé ale zďaleka nie dokonale, réžia sa tiež ničím mimoriadnym nezaskvela- Espinosa absolutne nezvládol druhú polovicu filmu. Herecky dobré, hlavne hlavná dvojica TOM HARDY a NOOMI RAPACE to zvládli dobre. Ale film ma veľkú slabinu v stopáži filmu, chcelo by toto dielo prestrihať, respektíve doladiť scenár a mohlo by to byť o level lepšie- takto s toho vzniklo iba akési priemerne dielo. HOD:60%.PS: film nestojí za viac ako jedno pozretie!

• 29.9.2015  09:36
    Lovec trolů (2010)

Zaujímavé dielo o obroch s názvom ,,troly" len škoda že ma TVORCOVIA nijako nepresvedčili že TROLOVIA existujú- ale aj tak na mňa toto dielo zapôsobilo (trikovo dobré, ale herecky nepresvedčivé ako aj nedôveryhodné čo bolo na škodu). Rozhodne ale toto Nórske dielo stojí za pozornosť diváka. HOD:60%.PS: Poučenie: v Nórsku sa neoplatí byť kresťanom!

• 24.9.2015  19:54

HOD:50%. OnlineTU!

• 24.9.2015  19:52
    Tereza Kerndlová - Tepe srdce mý (hudební videoklip) (2012)

HOD:60%. OnlineTU!

• 24.9.2015  19:46
    Kristína: Stonka (hudební videoklip) (2009)

HOD:50%. OnlineTU!

• 24.9.2015  19:44
    Kristína: V sieti ťa mám (hudební videoklip) (2010)

HOD:60%. OnlineTU!

• 24.9.2015  19:42
    Kristína: Pri oltári (hudební videoklip) (2010)

HOD:70%.HTML OnlineTU!

• 24.9.2015  19:40
    Kristína: Jabĺčko (hudební videoklip) (2012)

HOD:25%. OnlineTU!

• 24.9.2015  19:36
    Kristína: Rozchodový reggaeton (hudební videoklip) (2013)

HOD:25%.HTML OnlineTU!

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15