ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Heist movie, která nemá v české kinematografii obdoby. Každý kdo alespoň Kazmu a OMS trochu zná si z filmu odnese, co potřebuje. Všem, kteří vypálili odpad ze závisti a neznalosti vzkazuji jediné : Hateři, vyližte si pr*el!!! HEIST VS HATE!!! 9.5/10

Flash (2023)

Když jsem viděl na začátky CGI mimina, tak jsem si pomyslel na dvě hvězdy. Ale s ubíhající stopáži hodnocení narůstalo. Film má vtip, akcí, špetku dramatu a ucházející efekty. Během filmu dostanete chuť na ŠPAGETY!!! 9/10

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Ti, kteří na KD vyrůstali čekali na plnohodnotné pokračování této série. Krotitelky to nezvládli. Ale pokračování s podtitulem Odkaz, je pravým a plnohodnotným odkazem i pokračováním. 9/10

Deadpool (2016)

Už od prvního záběru Vás film zaujme.Vizuální zpracování není na malé úrovní a Vaše oči tak budou jásat.Samotného Deadpoola si oblíbite hned od samého začátku.Dialogy ,které vede nejsou snad nikdy bez vtipu a to i při brutálnějších scénách.R.Reynolds se ve své roli skutečně našel a sedí mu snad jak žádná jiná předtím.Já se skvěle bavil ať už u akčních scén nebo u dialogu. COOLOVINA!!!

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

První díl byl rozjezdový...Avangers byli efektivní... Pokračování tohoto marveláka je špičkové.Dalo by se říct,že se jde hned do ohromující akce a Vám se někdy bude tajit dech.Je zde všechno na špičkové úrovni od hudby až po herce.Efekty dosahují někdy ohromných rozměrů a nápady scénaristů na "hračky" S.H.I.E.L.D.U. nemají konce a vy budete žasnout nad jejich fantazií.Choreografie zápasících postav je někdy tak rychlá,že Vám to nebude pobírat hlava.Děj není vůbec nudný a umí si zápetku i osudy postav obhájit a vy budete napnutí až do konce,není vůbec předvídatelný.Až na jednu výjimku (věděl jsem,že neumřel... víc neřeknu )O proti prvnímu dílu je to velký krok dopředu.3Déčko pro mě nebylo nijak sice fascinující,ale to je tak jediné co by se dalo vytknout. ŠPIČKOVÉ!!!

Rivalové (2013)

WAU! Takhle rychle uplynout dvě hodiny jsem u filmu dlouho nezažil.Snímek Vás naprosto pohltí,už od prvních minut.Vše pracuje perfektně,děj je strhující,efekty parádní,hudební doprovod se k filmu hodí,herci skvěle vybraní,ale co Vás hned zaujme od prvních vteřin,je samotná kamera.Nejsem žádný fanoušek F1 ,proto můžu říct,že film bude bavit i ty co neholdují tomuto sportu.Jde vidět,že režie umí pracovat jak s technikou ,tak i s lidmi.Jediné co bych vytknul je snad to,že se zde občas mluví německy a absence titulků k tomu,naštěstí se zde,takhle nemluví pořád a nepostihne Vás to při sledování děje. EXCELENTNÍ!!!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Bomba!Takhle chytlavý seriál jsem dlouho neviděl.Každá epizoda končí tak,že se musíte podívat na následující díl (fakt,já takhle shlédl 8 epizod za sebou).Žánrově zde najdete skutečně vše,snad jen sci-fi zde nahrazuje fantasy.Skvělá režie,produkce,scénář,hudba,herci,kostýmy....nenajde se slabina,která by vyvrátila toto tvrzení.Upozorňuji snad jenom na to,že je nám představeno spousta postav a ze začátku v tom můžete mít zmatek,ale ujištuji Vás,že to mozek přepracuje a už si libujete.Říká se,že se v tom nejlepším má přestat,přesně to si řekli tvůrci a seriál se s Vámi loučí v celkové 30.epizodě....klid, Duben 2014 má vyjít na světlo další série.Pro mě silné překvapení a jsem si jist,že pro Vás taky. BOMBA!!!