• Sportovní

Temný případ (2014) (seriál)

Videl som prvý diel a pre mňa je aj posledný.Život je príliš krátky nato, aby som ho presedel pri tejto nudnej koko*ine!

Top Gear: Patagonský speciál (2014) (pořad)

Obrovské sklamanie!Prvú chybu spravili producenti,výberom zlých áut(namiesto na V8-kách mali ísť na pickupoch).Druhá chyba bola,že chlapi to doslova hrajú podľa scenára.Chýba tomu prirodzenosť,spontánnosť a teda aj humor.Otázkou teda je,či to bolo kvôli nedostatku natočeného materiálu alebo je chyba niekde inde.

UFC 235: Jones vs. Smith (2019) (pořad)

Takto našlapaná fight card,no horšie to dopadnúť ani nemohlo.Začal to Garbrandt ,ktorí sa opäť pustil do prestrelky a jeho brada povolila už tretí krát.Pokračovalo to obrovskou chybou rozhodcu Herba Deana,keď predčasne ukončil fight,ktorí mal potenciál na fight of the night.No a zlatý klinec večera zatĺkol Kamaru Usman. Nudnejšieho fightera som snáď ešte nevidel.Usman s prezývkou nočná mora sa stal aj mojou nočnou morou,a eventom,kde bude tento nigérijčan zápasiť sa veľkým oblúkom vyhnem!

Už je tady zas (2015)

Najväčšia filmová haluz akú som kedy videl.Aj keď musím uznať,že námet to bol dobrý,vzhľadom na terajšiu situáciu v Európe.Miestami ma film nútil rozmýšlať,aké by to naozaj bolo,keby bol Hitler v terajšom Nemecku.Naozaj len miestami,inak mi to prišlo hlúpe a nevtipné.Asi mám až moc rád historické fakty a asi som videl až moc filmov o WW II.

Vábení výšek (2017)

Prvý diel je viac-menej pocta Ivanovi Gálfymu. S tým nemám najmenší problém ale po tom čo som si pozrel Everest, the Hard Way musím uznať, že diel druhý pôsobí chaoticky a neucelene. Človek sa začne strácať v tých expedíciách, menách, kto akú horu a kedy liezol. V Everest,the Hard Way som tento problém nemal, Navyše výpovede Fialu,Boningtona a ďalších lepšie ozrejmia čo sa tam vlastne stalo.

Volanie diaľok (2018)

Sklamanie!Mne tam chýbali zábery krajiny a pekné výhľady,poprípade nejaká šikovná animácia mapky.Ďalej chalani neukázali ako a kde prespávali a rôzne zaujímavosti,ako dopadla ich obuv,koľko im trvala regenerácia,pocity po dobehnutí.Predsa keď bežíte 9 dní cca 85km/deň nieje to sranda.Chýbal mi tam humor,namiesto toho len kamenné tváre a monológy o tom ako sa to musí dobehnúť.V žiadnom prípade nechcem dehonestovať ich výkon,je neuveriteľný ale ja keď idem do hôr,nejdem spraviť 30 km v čo najkratšom čase ale idem si vychutnať prírodu,výhľady atď.

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Na tento cestopis som sa veľmi tešil,kedže túto štvoricu hercov mám celkom rád a takisto mám rád aj prírodu.Tešil som sa že sa dozviem niečo viac o slovenských pamiatkach.Ono to vyzeralo celkom nádejne,no ku koncu mi hrozne vadili tie na silu hrané a niekedy až trápne scénky.Rozhodne sa to dalo urobiť omnoho krajšie(viac prírody,viac pamiatok a menej sileného humoru). Edit: Za druhú sériu by si chalaňi (na čele s Danglom) zaslúžili po papuli. Trápne,nevtipné divadlo...

V síti 18+ (2020)

Neviem či som niekedy videl väčší hnus. Musím priznať ,že je mi z toho ťažko. Klobúk dole pred tvorcami. S verziou 12+ je nutné robiť osvetu po školách...

12 let v řetězech (2013)

Pre mňa priemerný film až na fenomenálnu scénu s poloobeseným hl. hrdinom.Herecky najlepší Fassbender.Pitt potešil, aj keď sa tam len mihol.