Jumanji: Další level (2019)

Pokračování této popcornové zábavy se nese v podobném duchu jako předchozí díl. Solidní průměr, který neurazí.

Zlatý podraz (2018)

Další česká slátanina. Naše historie je plná zajímavých událostí a osudů, ale raději to snad dávejme zfilmovat někomu jinému, jelikož naše tvorba je skutečně k zamyšlení. Kam jsme až klesli od 90.let. Zde je snad vše blbě, scénář k ničemu, děj poskakuje v první polovině bez bázně, přitom nic pořádně nevysvětlí a plno lidí se může ztratit, jaký je zrovna rok. Postavy bez energie, ducha i charakteru, kamera mizerná. Poslední třetina by snad i snesla přísnější měřítko, kdyby ejhle v půlce scény nepřišel konec a vše si domyslete. Opravdu toto nedoporučuji. Ještě bych uvedl, že na HBO jsou fakt hlavičky, když tam nedají titulky a já pak na všechny dialogy ve frajině mohu jen koukat a domýšlet si co se děje.

Mrtvý bod (2015) (seriál)

Tenhle matroš Vás hned po první dílu vtáhne do sebe a ne a ne Vás pustit, dokud nedojdete až k poslednímu dílu. Akce, střílečky, obsazení, padouši a rychlé tempo jsem velmi rád kvitoval. Bohužel až moc alibisticky čistá FBI a roboticky vždy správné rozhodnutí ze strany týmu po první sérii, Vás lehce otravují. Další série jsem dostával to samé stále dokola. Vyzdvihnu ještě poslední sérii, která s kartami dost zamíchá, jen závěr mohl by být lépe propracovanější, aby mohla přijít ta třešinka na dortu. Poslední věc bych zmínil charakter postav a jejich hloubku, která není bůhví jaká, jelikož se pořádně s nimi díky té záplavě akce neseznámíme, což je dost škoda z mého úhlu pohledu. Jinak hodnotím pozitivně a mohu doporučit.

Poslední dopis od milence (2021)

První třetina filmu byla velmi vlažná a chvíli trvalo než jsem se rozkoukal několik minut uteklo. Postupně se z filmu vylíhne krásná křepelka, která je příjemná a jemně brnká na city. Vzhledem k žánru, ke kterému jsem velmi zdrženlivý, mohu doporučit.

Probuzení (2021)

Pokud chcete si ušetřit čas, tak si pusťte jen trailer a vše nejlepší v něm uvidíte. Opět další nevyužití potenciál, který je solidní do závěrečné čtvrtiny a poté spadnete na kokos. Jelikož nejenže závěr je moc otevřený, ale také nedokončený. Byl jsem z toho rozčarován a dávám jen průměr.

Princezna zakletá v čase (2020)

Konečně česká produkce se kopla mezi noha a poslala do distribuce něco solidního. Pohádka jak pro děti, tak i pro dospělé, dobré kostýmy, super lokace hradu Bouzov. Primární je scénář, který chytne za srdce nepustí tě nikdy v průběhu děje a dialogy jsou pro všechny věkové kategorie. Zkrátka každý si zde něco svého najde. Ještě bych zmínil dobré ozvučení a písničku, která je dost chytlavá. Mohu vřele doporučit.

Cesta zpátky (2020)

Bohužel další průměrný snímek z produkce, udělat něco navíc jako by byl problém. Ben Affleck nedělá problém hrát ožralu, když se sám léčil, ale krom něho a jeho hereckému umu, zde nic jako nadstavba není a proto musím dát průměr.

Wonder Woman 1984 (2020)

V DC bych řekl, že se asi zbláznili a poslali do kytek jeden super projekt, jakým se jevila Wonder Woman z prvního dílu. Pokračování nejenže nesplnilo účel, teda kromě utracení opět nehorázné částky za produkci, ale zabilo i další možné pokračování z mého pohledu. Největší průšvih je přihlouplý scénář a i když se herci snaží co to jde, tak s tím nemohou cokoliv udělat. Dále bych zmínil vysokou nekvalitu v rámci CGI, při tak vysokém rozpočtu a kór u DC. Po shlédnutí jsem byl výrazně zklamán a nedoporučuji.

Láska se zárukou (2020)

Taková ptákovina, že snad svět neviděl. Když v průběhu sledování trpíte a alespoň Vám na tváři vykouzlí úsměv blížící se závěr, tak Vás sejme ten odfláknutý a otravný konec, ze kterého si odnesete maximálně flustraci, proč se toto vůbec točí. Nedoporučuji.

Sierra Burgess je marná (2018)

Další věc, na kterou člověk i klidně po 2 dnech zapomene, že ji vůbec viděl. Nic zajímavé na hercích, scénáři , způsobu provedení a tak dále. Nebýt pár vtipů, odpad se jistě zatukal na dveře a já bych ho mile rád pustil.