Expresní zásilka (2012)

Dosti zajimavé .. ještě sem neviděl film který by se odehrával jen na kole .. :) parádní docela mě film překvapil nečekal sem od něj tolik když sem viděl obsazení .. :) příjemně mě překvapil přeci jen mínus bych dal takže 4

To byl zítra flám (2010)

hrozná zábava ! :D film splnil veškerá očekávání ... :D skok do minulosti užasnej ! změna přítomnosti ve svůj prospěch ještě lepší taky bych bral ! :D

Probudím se včera (2012)

Nemám rád české a slovenské filmy ... každopádně filmy s mádlem mám rád ! :) byla to super legrace jen sem v tom viděl inspiraci z filmu to byl zítra flám ... ale i tak na to že to je český film 5

Tři moulové (2012) odpad!

Totální kravina stupidita ... nezábavnost ... ani děj za nic nestojí uplná ***** čekal sem že se budu bavit třeba jako u blbý a blbější ... ale tohle má špatný hodnocení a to právem ! hodina a půl v háji ... ODPAD.

Aréna (2011)

Za tuctovost 4 ...

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Zajímavé ale filmů na toto a podobné brdo je už mnoho každopádně počád super !

Kurýr 3 (2008)

Jason Statham je jeden z mojich nejoblíbenějších herců a ve všech 3 dílech kurýra byl fantastickej ! a nezklamal ! 5 hvezd pro každý díl kurýra !

Ďábel (2010)

... sice sem se 2 roky překecával k tomu abyhc si tento film stáhl obsazení pro mě bylo absolutně nesympatičtí :) a proto sem to nestahoval ale už dlouho sem neviděl nic s ďáblem démonama apod. co mám rád a viděl sem je všechny takže sem si to rpsotě stáhnou musel děj mě nějak moc neoslovil vše se odehrávalo na jednom místě takže nějaký rozmanitý to nebylo ale zase to bylo dobrý psycho a teda pokaždý když se zhaslo tak se nemuselo ěnco stát ... to už pak bylo uplně jasný co se děje ale i přes menší endostatky hodnotím 5ti hvězdama .. :) zamrzelo mě zmizení babičky ... které bylo trapné .. :)

Ochránce (2012)

Jason Statham má jedinečnej charakter chladnej !! přitom jeho humor je šilenej ! :D zabiják ochránce a všechno je to nejlepší ! jeden z nej herců v poslední době a proto jeho filmy kde má halvní roli jsou tak kvalitní pro mě 5

TRON: Legacy 3D (2010)

Velice hezké !! mám rád filmy které se posouvaní daleko do budoucnosti ! super filmová verze hry tron ! děj to mělo hlavu a patu též grafina výtečná a co víc si přát ?? 5