Dark Waters (2019)

Podobné filmy vždy rád doporučím samozvaným mladým intelektuálům dnešní doby, považující všemožné konspirátory za pomatené hlupáky, zatímco sami ochotně důvěřují všemu, co jim naservírují mainstream média a vlády, financované lobbisty podobných mezinárodních korporací alá DuPont či Monsanto))

Antebellum (2020)

komentář Jasona X - ten synek mi mluví z duše

Díra (2019)

Geniální a zábavný námět. Nízkorozpočtový španělský sci-fi film, který s přehledem drtí všechny ty nudné americké blockbustery

Půlnoční nebe (2020)

Úchvatné efekty (Jupiterův obyvatelný terrestrický měsíc, či spacewalk během oprav lodi), nicméně standartní nudné filozofické tlachající vesmírné sci-fi, podobně jako to nedávné s Bradem Pittem, u kterého jsem v kině také usínál. Nevím co to je za novou debilní módu. A bohužel také fakt, že podobný měsíc u Jupiteru by musel objevit už minimálně Galileo, se s tímto intelechtuálním žvatláním ve scénáři příliš neslučuje. Mno nic, zlatá doba vetřelců.

The Special (2020)

Bože:D Totální kravinka

Tenet (2020)

Někdo si asi myslel, že to bude originálně pojaté téma o "cestování časem", ale větší kravinu, jakožto fanoušek všech podobných filmů, jsem snad nikdy neviděl. Chyběly tomu jen televizní céčkové CGI efekty, jenže je to "Nolan v áčkovém hávu", tudíž je tato otravná slátanina standartně přepálena zdejším pseudointelechtuálním osazenstvem. |Proboha nikdy se neřiďte hodnocením na ČSFD. Film, který má mnohdy 45%, je mnohem záživnějš,í než ten, co má 70%. Ale každý máme holt jiný vkus

Hour of Lead (2020)

Přesně onen typ napínavého filmu, u kterého neusnu i když jsem opravdu hodně ospalý. Očekával jsem závěrečný plot twist a dočkal jsem se))