Ďáblův advokát (1997)

Definitivně jeden z mých nejoblíbenějších filmů

Kontakt (1997)

Nekritických 5hvězd. Rozhodně. Kdyby šlo 20, dám 20. Knižní předloha od pana Sagana patří k nejlepším ve svém žánru a film stejně tak.

To se mi snad zdá (2023) odpad!

Ze začátku zajímavě se tvářící nápad co po půl hodině přestal být zajímavý a alespoň trochu zábavný. Klasický Cage posledních x let. Škoda, doufal jsem, že konečně vstane z mrtvých a vygeneruje něco trochu zábavného. Ale opět se to nepovedlo.

Největší dar (2022)

Hnusná pohádka s moderními kostýmy co tam vůbec nesedí. Navíc neskutečně nezáživná

Stvořitel (2023)

Až na pár nevhodně vtipných momentů, čokla nepočítám, ten byl fakt vtipný, velice slušné sci-fi s děravým scénářem, mnoha odpustitelnými chybami a parádními kulisami. Ale celou dobu jsem se bavil a nenudil.

Spirit of Fear (2023) odpad!

Bezkonkurenčně nejotřesnější herecký projev letošního roku

Meg 2: Příkop (2023)

Citelně nudnější oproti zábavné jedničce.

Pavučina (2023)

Povedené, zábavné, strašidelné, ale celkem dost předvídatelné.

Insidious: Červené dveře (2023) odpad!

Dokonalé ztělesnění sračky Jako film tragédie Jako horor totální odpad a nehoror Slušné dno a završení nesmyslné série, se kterou nemá mimochodem společného vyjma názvu nic

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Zdenda každým svým dalším výtvorem narazí na absolutní kulturní dno. Je to zajímavé a pokaždé překvapí. Vždycky si říkám, že větší sračka už vyplodit nejde, a ejhle, Zdenda mě opět dostane. Je to takový náš filmový krtek.