Hany (2014)

Film bez střihu, nejen hodně práce, ale i výsledek který vytváří dojem dokumentu. Proč ne, technicky velmi náročné. Dialogy možná prázdné, plytké a o ničem. I tak ale celkově film baví.

Survive Style 5+ (2004)

Absurdita, absurdita a znovu absurdita. Tentokrát ovšem dotažená k dokonalosti. I když asijský film nemám rád tak mě film dostal. Možná za to může Vinne Jones a jeho "function in live" nebo možná absolutně debilní reklamy u kterých se nejde nesmát.

Noční jízda (2013)

Film mne totálně nadchnul. I když jiného herce než Toma Hardyho ve svém BMW nenajdete, těch 80 minut za to stojí. Hlavně kuli tomu betonu. :)

Čtyři slunce (2012)

Mádl je jako pankáč dost dobrej, zvlášť když poslouchá Éčka (E!E).

XL (2013)

Co je jen sen a co se skutečně stalo? Co si pamatujete a o čem nemáte ani páru z poslední kalby? Super střih a velký herecký výkon Ólafur Darri Ólafssona.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Scénář více než povedený a Tomáš Topfer jako Karel Arazím dodávají šmrc tomuto seriálu, zasazenému do prvorepublikové doby. Respekt panu Moskalykovi, dobrá práce.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Jednoznačná součást mého života. Kvalitní britský seriál s absurdním britským humorem. Jeden z nejkultovnějších seriálů, který je postaven na vtipných dialozích. Po shlédnutí si tento sitcom buď zamilujete nebo ho už nikdy nebudete chtít vidět.

Český sen (2004)

Dokument o manipulovatelnosti reklamou. Správná reklama donutila několik tisíc lidí běžet k neexistujícímu supermarketu. Ukázka toho, že i z ničeho je člověk schopen udělat něco. Jde o typickou ukázku obrazu české společnosti na počátku milénia.

Farma zvířat (1954)

Animovaná verze totalitních režimů. Hrůznost a praktiky extremistických hnutí a tyranie totalitních režimů nádherně převedená na farmu kde si zvířata vládnou sama. Autor to nikdy nepřiznal, ale vzhledem k době napsání díla je nejzjevnější podobenství se stalinistickou degenerací Sovětského svazu. Kreslená téměř pohádka, která nám otvírá oči.

Valkýra (2008)

Povedená rekonstrukce atentátu na Adolfa Hitlera. Tom Cruise jako plukovník Clause von Stauffenberg opravdu sedí i svojí podobou se skutečným plukovníkem Stauffenbergem. Zajímavý průběh atentátu a vojenských operací, na něj navazujících jsou věrohodně natočeny podle skutečných událostí.