Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Stonehenge, zajíc se schopností teleportace, krákající Žilková. No prostě skvělá pohádka

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Pokud je něco komedie, tak mě to baví, ale tohle je vyjímka. Zde jsem se zasmál snad jednou. A od shlednutí si kladu otázku: To Ester platili za Poštu pro tebe tak málo, že zde musela hrát?

JAG (1995) (seriál)

Dobrý seriál, ale i sebelepší seriál i tento musí mít chyby. Já sice mám rád sci-fi a mysteriózno, ale vize Sarah se do tohoto seriálu nehodí. Mám-li změnit názor, tak jen v případě, že se ji bude zjevovat duch Singerové

Andromeda (2000) (seriál)

Baví mě sci-fi, nebaví mě Andromeda. Ta jedna hvězdička je za znělku.

V peřině (2011)

Nuda, vydržel sem na to koukat jen díky písničkám. Jak čtu komentáře, tak nejenom mě připadal Mádl přitepleně. A prosím tvůrce, ať klidně Lucku Bílou hrát nechaj, ale jejího syna rozhodně ne.

Chameleon (1996) (seriál)

Dobrý seriál, zajímaví herci. Jen by ho mohli dávat častěji

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Seriál mého dětství. Skvělé epizody (až na pár vyjímek), dobré postavy. 1. řada: báječný rozjezd bez nudných dílů, 2. řada: skvělé díly, objevují se nová překvapení, 3. řada: seriál se stále veze na dobré vlně, navíc je v této řadě můj nej díl Mateřský instinkt, 4. řada: Pár dílů je slabších, ale převažují ty skvělé, 5. řada: úsvit před soumrakem, dobré díly sice vedou ale špatné tu také jsou. Mimochodem, kdo by nechtěl zažít povznesení, 6. řada: 7 - 8 nudných dílů, 7. řada: soumrak pomalu končí, aby nastal nejlepší konec řady od konce 2. série, 8. řada: začíná nadějně, ale poté se soumrak s úsvitem pravidelně střídají, aby na konci řady zavládl menší soumrak, 9. řada: obsahově skvělá, nové postavy špatné. Jackův humor nemůže nahradit Cameronova babička. Vala je na mě až moc sexuální, 10 řada: koncová řada je dobrá, bohužel se soumrak nevyhnul poslednímu dílu, který je naprosto nudný.