Resident Evil: Zatracení (2012)

SeBig: Právě že to má s herní sérií Residenta moc společného,zombies tady nemají vevnitř jejich těl známý T-Virus ale mají v sobě tvora/bakterii jménem Plagas,to jim dovoluje i mluvit,i držet nástroje či zbraně a většinou (teda podle her a to zvláště 4 a 5) poslouchají jednoho pána.Pokud chceš ještě odkaz na hranou sérii,tak v Retribution si jej jeden z klonů Michelle Rodriguez píchá do krku.

Šňup (2002)

Smál jsem se jako blázen jenom věcem,kterým se reálně smát nejde.Je to zajímavé,smutné,místy nudné.Varování pro ty co nesnáší dobře blikající světýlka a rychlé střihy,někdy z toho bylo špatně i mě.

Resident Evil: Odveta (2012)

Nic kromě navrácení některých hlavních postav zpět do filmu (a to velice násilným způsobem),dvou Executionerů,auta a.k.a Rychle a zběsile,konečně pořádné akce s Lickerem a totálně k zblitíhodného Leona není důležité.Navíc fakt že většina záběrů je točena před zeleným plátnem tvoří opravdu dojem hraní videohry kterou neovládáte vy ale režisér Anderson.Takže abych to zhrnul,akce * (opravdu až přemíra akce),nepochopitelné kreace režiséra,směšná adaptace nových postav,a opět otevřený konec.Za ty dva Executionerů dávám také * a za Licker vs.Rolls Royce NFS Verze taky *.Nic víc nic míň.Andersone za tenhle film půjdeš klečet na hrách. Pro celou recenzi navštiv můj blog.