Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Pecka film..celkom som sa zasmial na niektorých hláškach..no má to jednu dabingovú chybu.. ak pozeráte CZ dabing tohto filmu, keď sa ten šerif a pán White (čierny nabitý svedok) stretnú, a šerif vylieva limonádu, vylieva hroznovú limonádu s nápisom grape lime, čo znamená hroznová limonáda, pán v pozadí však spomenie ,,Není tohle grepová limča?"

Projekt X (2012) odpad!

robíte si p*del????? amatérske kamery, amatérsky neskúsený herci,obyčajný teenagerský flákačský dej..proste hnoj......

Mafstory (2006) (seriál)

nové série od 15.9.2012 na huste.tv ...ak som sa dobre dopočul, jojka to spoplatnila...ak to je pravda, myslím že jojka stratí sledovanosť na plnej čiare :)

SOS (2004) (pořad)

Najlepšia relácia kedysi! miloval som ju, škoda že to skončilo :( boli fakt úžasný tým

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Ten film som videl minimálne 100 krát a mám chuť ho pozrieť minimálne ďalších 100 krát,kvalitný herci, a kvalitné hlášky...

Pokoj 1408 (2007)

Dosť mi pri niektorých scénach behal mráz po chrbte. Síce nepravdivé niečo ale dejstvo to má dobré.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Tak toto áno, pekný nezmysel :D alebo inak povedané černošská komédia. Najlepšie sú na tom filme asi hlášky. Odporúčam pre fanúšikov černošských komédii na večer ;)