Krok za krokem - Sex, lži a video (1997) (epizoda)

Príbeh: JT si našiel staršiu priateľku, ktorá sa za neho chce okamžite vydať výmenou za víza. Mark si chce silou mocou pozrieť s kamarátmi porno na čo príde Frank. Prevedenie: Obe linky ma bavili ale asi najviac Frank vracajúci porno do požičovne. 92%

Kancl - Kancl (2005) (epizoda)

Príbeh: Zoznamujeme sa s uletenou partičkou kancelárskych krýs s ich uleteným šéfom, ktorý sa dozvedá, že možno bude musieť v blízkej dobe prepúšťať. Prevedenie: Pustil som si to lebo mi niekto povedal, že sa mi to bude páčiť. A zatiaľ sa mi to nepáči. Všetci herci, hrajú akoby tam boli za trest a popravde nič vtipné som tam nepobadal ale možno ma to obišlo. 28%

Brooklyn 99 - Vánoce (2013) (epizoda)

Príbeh: Perolta dostane za úlohu ochraňovať Kapitána, ktorému sa niekto vyhráža zabitím. Terry musí pred psychologičkou dokázať, že sa môže vrátiť do ulíc. Prevedenie: Najviac bavilo sedenie u psychologičky a čistý priestrel zadku. Linka s kapitánom bola tentoraz slabšia 77%

Brooklyn 99 - Díkuvzdání (2013) (epizoda)

Príbeh: Amy sa pokúša usporiadať oslavu ku dňom vďakyvzdania hlavne aby zapôsobila na kapitána svojím prejavom. Ten má ale plné ruky práce lebo z okresu niekto ukradol zabavené peniaze a tak sa s Peroltom rozhodnú zlodeja vypátrať. Prevedenie: Bavil som sa neskutočne na hladnom Terrym aj na pokazenej oslave. 90%

Lego Marvel Avengers: Rudý poplach (2023)

Príbeh: Vo svete miznú hrdinovia aj záporáci spojený v jednej a to červenej farbe. Chyba bola ale uniesť Natashinho otca nakoľko tým záporák rozhneval Avengerov. Prevedenie: Lego filmy si pozriem rád, hlavne kvôli jedinečnému humoru a dobrým dialógovým pasážam. tu to bolo ale veľmi slabé najviac paradoxne pobavil Santa na drakovi. A keď sa už tak nad tým zamýšľam, aj Iron Man je červený prečo jeho vynechali v zberateľovej zbierke? 38%

Brooklyn 99 - Salova pizza (2013) (epizoda)

Príbeh: Rivalita medzi hasičmi a policajtmi eskaluje pri prípade vyhorenej Pizzerie. Možnosť povýšenia agentky Diazovej leží v žalúdku jej kolegyni. Prevedenie: Citeľne slabšia druhá dejová linka a Perolta tiež nevyužil plný potenciál z hasičského konfliktu. 72%

Brooklyn 99 - Stará škola (2013) (epizoda)

Príbeh: Perolta sa stretáva so svojím detským hrdinom ale zisťuje, že si ho moc idealizoval. Agentka Diszová sa pripravuje na predstúpenie pred portu na súde. Prevedenie: Konečne boli humorom pretkané obe dejové linky na Diazovej som sa šúľal asi najviac. 92%

Brooklyn 99 - 48 hodin (2013) (epizoda)

Príbeh: Peralta má presne 48 hodín aby usvedčil páchateľa z miesta činu. Čo bude asi celkom náročné nakoľko sa môže spoliehať iba na svoje presvidčacie schopnosti bez dôkazov. Terry má spánkový deficit a dáva to ľuďom v práci poznať. Amy sa teší na rande ktoré jej nie je súdené. Prevedenie: Tá hra na gitare vo vyšetrovačke ma dostala do kolien viac ako rozcuchaný Terryho účes. 91%

Brooklyn 99 - Halloween (2013) (epizoda)

Príbeh: Je tu Halloween a Peralta sa vsadí s kapitánom, že neukradne jeho medailu cti z jeho kancelárie do rána. Zatiaľ policajti v kostýmoch riešia zločiny v uliciach. Prevedenie: Zatiaľ najlepšia časť. tie pokusy o vpády ma bavili nenormálne. Tá druhá linka opäť slabšia ale bolo jej tam tak málo, až to nebolo v konečnom dôsledku rušivé. 90%

Beckham - Výkop (2023) (epizoda)

Príbeh: David Beckham sa s svojou manželkou Victoriou a niekoľkými bývalými spoluhráčmi pozerá spätne na svoju kariéru v Manchesteri ako aj na pôde anglickej reprezentácie. Úspechy striedali pády a okolo Davida sa pomaly nafukovala marketingová bublina. Prevedenie: Akože mu mali za zlé že sa zaláskoval do Posh zo Spicegirls? Vážne čuchám od toho trénera závisť. Tá frustrácia proti Argentíne vyeskalovala do červenej karty ale všetci v dnešnej dobe vedia aký je Simeone hajzlík aj na lavičke Athletika tak sa asi niet čo čudovať. Nemyslím si, že to malo niečo spoločné s informáciou o tehotenstve Posh. 90%