Černý motýl (2017)

Pritom všimli ste si niekto, že sa jedná o takmer jasnú vykrádačku francúzskeho Papillon noir z roku 2008? Dokonca s rovnakým názvom. Pritom vtedy to bolo o dosť lepšie spravené, a to to bol len televízny film.

Skutečné příběhy (2016) (seriál) odpad!

To... To bolí. Keď už Krausovi došli nápady na zhovadilé rodinkové sitkomy, tak zoberieme nejaké príbehy (Poznámka: 90% týchto blbostí je síce opísaných, ako napísané životom, ale diváci strávili množstvo času nad ich vymýšľaním za pomoci žiakov autistickej školy) od divákov týchto zhovadilostí? Good job! Nabudúce to dajú napísať zvieratám fanúšikov týchto zhovadilostí, nech sa uzavrie kruh? My sa teroristov báť nemusíme, toto pustiť na letisku, tak to otočia späť do Sýrie a budú prosiť Allaha o odpustenie a aby tam už nikdy nemuseli. Objektívne hodnotenie znie: Po jedinej epizóde som potreboval urgentnú, opakovanú lobotómiu a výplach žalúdka. Za každú jednu reklamnú pauzu budete ďakovať bohu a tancovať na reklamu na vložky.

Terkel má problém (2004)

Tento film sa v žiadnom prípade nemôže porovnávať so South Park-om. Je tam istý náznak, že by sa to mohlo podobať ale... Skutočne zábavných momentov zas toľko nie je. Skutočne epická je chvíľa s paródiou na linku dôvery, ktorú si neustále opakujem. Prvá polovica filmu je skvelá, potom už to ide z kopca a ku koncu je to už takmer nepozerateľné. Taktiež v téme nie sú tvorci zrovna vyvážený. Byť tam viac postrehov a paródií bolo by to super, ale téma s prenasledujúcim vrahom je vážne blbá! Pochváliť si ale tvorci zaslúžia za celkom štýlovo zakomponovanú tému lásky. Film pôsobí pomerne realisticky, no čo mi strašne vadilo bol rozprávač. Neuveriteľne nereálne a dotieravo spracovaná postava rozprávača, ktorá dokáže byť na 50 miestach v 50 kostýmoch a absolútne nereálne vyzerá vo chvíli Dorrisinej samovraždy. Pochváliť treba dabing, na ktorom si dala česká produkcia záležať, zvlášť preklad piesní je skvelý a Vojta Kotek dobre rappuje. Konečné hodnotenie sú 3 hviezdičky pre skutočne zlé miešanie tém do celku a postáv, no dobrý námet a konečný výsledok.

Třetí hlídka (1999) (seriál)

Efektívne prepletený seriál, ukazujúci nám prácu troch tímov záchranných zložiek mesta New York. Až na niekoľko epizód posledných sérií niet seriálu veľmi čo vytknúť. Dejové kúsky do seba pekne zapadajú a keď si pozriete niekoľko epizód, budete chcieť stále ďalšie a ďalšie.