• Krátkometrážní
  • Pohádka

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad)

Ať si roštěnčička lebedí, celá kuchyň bude od marinády, ale stojí to za to. Poetické bylo, že tento pořad proložili reklamou na rený proti pálení žáhy.

Rande (1997) (pořad)

Sranda... fakt... sranda. A navíc ty dobový kostýmy, to by se taky jeden zasmál.

Všechnopárty (2005) (pořad)

Já prostě miluji tolk šouy. Tahle je v podstatě docela na úrovni, jen nemám ráda ty chvíle, kdy ze sebe Šíp záměrně dělá blbýho a přitom moc dobře ví vo co gou.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

"Pracuji od osmi." "Hodin?" "Ne, stupňů."

Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Koukám, že tenhle pořad dost frčí. Po té, co jsem se dosyta pobavila komentáři mých oblíbanců jsem se rozhodla, že toto dílo musím také vidět. Tak tedy hruškovky Ládi Rychlíka: zaprvé, ten pán mi připomíná moji profesorku z vejšky, která nás učila finanční účetnictví - taky byla takhle zrychlená, zaúčtovat swap, spot a forward díky ní dokážu během vteřiny i kdyby mě někdo ve dvě v noci vzbudil. Za druhé - já nestačím zírat, prostě v podstatě nemám ani slov a to se mi zvedá žaludek téměř z každého normálního jídla. Za třetí - kam na to ten Láďus Mňamózuz proboha chodí, to jsme až tak chudej národ, že nemáme ani kupovanej chleba? Nic no, já vařit neumím a ani Hruškovy běhavky mě k tomu definitivně nedonutí. (lopatový odpad)

My rádi jíme (1999) (pořad) odpad!

Já nerada jím, obzvlášť když se u toho dívám na Novotného s Bohdalovou.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Klasická vánoční pohádka, schovávající se za ostře a výhružně znějícím německým názvem: "Drei Haselnüsse für Aschenbrödel". Není to úplně dokonalé ztvárnění příběhu, raději mám poetičtější zpracování z roku 1969. Avšak tyhle oříšky mají zase jiné kouzlo. Především ta zasněžená krajina, krásní koníci, hudba Karla Svobody, střílení z luku, propracované kostýmy. :) Bez téhle pohádky by prostě Vánoce nebyly Vánocemi.

Herbář (2013) (pořad) odpad!

To je tak strašně kýčovitý přeslazený vintage styl, až mě to šimrá v krku, že se mi skoro chce blinkat. Úplně mám chuť po svém chladně moderně minimalisticky zařízeném bytě rozházet kusy bahna, abych přerazila tu pasladkou pachuť na jazyku. Brrr.

Wifina (2013) (pořad)

Huustýý. Tyhle děcka toho o moderních technologiích vědí víc než já a moderují naprosto přirozeně a s lehkostí. No klobouk dolů.