Comeback - Berňák (2009) (epizoda)

,,Tam jsem se cítil stísněně. A když se cítím stísněně..." ,,Býváte pečlivý?" ,,Velice pečlivý!" •  ,,Vždycky se něco najde." •  ,,Kávu?" ,,Ano - arabica s robustou, jedna k jedné. Mléko nepasterované, kozí.... Nemáte? Nevadí" • ,,Potom jsem si zařídil kontrolu ve Františkových Lázních. Připravili tam pro mě speciální program: dieta, jóga, meditace." ,,A jak to dopadlo?" ,,Jsem jako proutek." • ,,Na shledanou!" ,,Tak to už jsem dlouho neslyšel."

Na samotě u lesa (1976)

,,Můžeme ji říkat Jitka?" ,,Můžete, Jí je to jedno."

Škola základ života (1938)

,Á to zas nějaký student vynechal osnovu. Dnešní mládež je úplně zvlčilá!"

Hvězdná brána - Odkaz Ataniků (2000) (epizoda)

,,Já jsem Anees, to znamená vznešená síla." ,,Já jsem Daniel, to znamená Bůh je mým soudcem." ,,Já jsem Jack, to znamená.... Co je v tý bedně?" • ,,Jste pětkrát silnější než normální člověk.“ „Takže žádné zlepšení?“"  •  ,,Země, steaky, kde je rozdíl?"

Žhavé výstřely (1991)

,,Příště až tě uvidím, ať máš hubu řádně voholenou!" • ,,Tady máslo, sádlo, škvarky... Vápno, třešně, slanina ... Alfa, spodky, bravo, vpravo."  •  ,,Uklouzl jsem po rybě, kdo ji tam dal?" ,,Jak to? Žádná tam není!" ,,Vždycky útočí ve dvou! Copak jste nechodil do školy!"

Simpsonovi - Fujtajbl (1999) (epizoda)

• ,,Urazil si moc čest, žádám satisfakci!" • ,,Potřebujete závěť a náhrobek - šestý regál." • ,,Mamko, přiveď děcka, je to bez pijavic, ale za to se spoustou hadů!" • ,,Ty moje ubohá ovečko, tebe už léta nestříhali...Už to bude, zase budeš malá, hezká... KRYSA!" • ,,Dáš si ještě pichlavec?" ,,Ne, ještě jsem nedojedla bodlák" • ,,Takže mám plný pole mutantů."

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

,,Není to hňup, ten Kája?!" ,,To víte, že je." • ,,Chlapi to není nic proti vám, pro mě cikán jako černoch." • ,,To je porca jak pro vrabca!" ,,Dieta, vole!" • ,,Kde se tady můžu vychcat? Vyčůrat...vymočit?" • ,,To krčisko! Ty nožiska! To je pštros, néé?" • ,,Jak dělal, co dělal? Vona dělala!" • ,,To je sviňa arabská, ta by tě pokúsala" • ,,Kolotoč si kúpím."

Addamsova rodina (1991)

,,Zimní šatník strýčka Niknaka, letní šatník strýčka Niknaka, strýček Niknaka..." • ,,Můžu dostat sůl?" ,,Jak se říká?" ,,HNED!"