Simpsonovi - Milhouse z písku a mlhy (2005) (epizoda)

♫ ,,STRUPY SE ZAHOJÍ!“ ♫ ,,Připadám si jako slepička. Zrovna jsem do kalhot snesl vejce!“ • ,,Mám vzkaz pro Vaši ženu: Přestaň spát s mým mužem!“ ,,Dobrá. Marge ví o co jedna?“

Simpsonovi - Hádej, kdo přijde na večeři (2004) (epizoda)

,,To všechno je jen jako až na to, že je to podle skutečné události. Z nichž část se stala právě v tomhle kině." • ,,Tatínek nehoří, tatínek hoří." ,,Žádný tatínek nehoří!" BUEHEHEHE! ,,No dobře - hoří."

Umbrella Academy - Série 2 (2020) (série)

Tak si to shrňme: V první sezoně byla špičková hudba, zdařilé herecké výkony, zajímavý scénář a komediální prvky. Co je ve druhé sezoně? Nic ze jmenovaného. Vlastně se divím, že místo Umbrella Academy, se to nejmenuje Podivuhodná sexuální dobrodružství Vanyi Hargreeves aneb nejtrapnější důvod, proč zničit svět. Jako vážně, Vanya byla nejslabší článek už předtím a ani se nedivím, že řada diváků její scény přeskakovala. Ellen Page se snažili narvat kamkoliv to šlo, takže jejich kyselý výraz a nemožné herectví doprovází celou sezonu. Vůbec bych se nedivila, kdyby tenhle scénář byl zamýšlen pro věkovou kategorii 11-13 let. Nevím, komu jinému ještě dnes mohou připadat vtipné větry z cestování časem, nebo kopance do rozkroku. Spousta děr v příběhu, opakující se příběh z 1. série, mizerné herecké výkony. Marně hledám, co vlastně bylo pozitivního. Nejlepší scény byly jen dvě – v prvním díle, kdy se sešli všichni sourozenci, a pak závěrečných 5 minut. Zbytek byla nechutná blamáž, vyplněná kýčem a trapností. Nejvíc mi ale chyběla pořádná hudba, zatímco v 1. sezoně měly písničky grády a byly hlavním prvkem, tady žádné prakticky nejsou a většinou se jedná jen o generické zvuky v pozadí, které se zapomenou hned po vypnutí seriálu. Přitom první série byla taková pecka. Smutné, jak Netflix dokáže pohřbít, tak slibný seriál.

Simpsonovi - Stařec a hoře (2002) (epizoda)

,,Nemůže použít tuhle fotku z poslední doby?" -STAŘEC KŘIČÍ NA MRAK- ,,Hm, tak jo." • ,,Máš opožděný reakce!" .......................,,BLBOST!" • ,,Tohle je Bronson v Missouri." ,,Mami, dal bych si sušenku!" ,,Ani nápad." ,,Tohle ti neprojde!" • ,,Podívej, to je jejich auto, určitě budou v tom divadle!" ,,Vsadím se, že ne. 2:1, kolik máš?!"

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Chvilku jsem měla za to, že se dívám na divadelní záznam..a on je to vážně film. Tomuhle filmu nejvíc ublížilo, že nikdo neměl soudnost ohledně efektů. Tak když vidím, že tu na digitriky nejsou peníze ani schopnosti, tak se vrátím ke klasickým trikům a ne z toho udělat takové panoptikum. Kdyby to byla pohádka Kouzelné školce, tak budíž, ale jít na to do kina, tak si raději udělám loutkové divadlo z popcornu..

Simpsonovi - Dvě paní Nahasapímapetilonové (1997) (epizoda)

,,No tak matko, určitě víš, že každé 25. dojednané manželství končí rozvodem!“ • ,,Co jsou to kastráti?" ,,To nevím, ale zřejmě to bude silně kořeněné."