Simpsonovi - Homerova rock'n'rollová brnkačka (2002) (epizoda)

[Homere, potřebuju škváru, jinak mi zpřelámou hnáty] • ,,Ale ty jsi měl silný průjem! Do kumbálu nikdo nevkročí, dokud to nepovolím!" • ,,Manželství je jako rakev a každé dítě je další hřebíček..." •  ,,Uhni brejloune!" ,,Moje [imidž]!" • ,,Začneme úplně od píky - hraní zubama na hořící nástroj"

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2002) (epizoda)

,,Hm nemá pupík. Raketa je v hangáru." • ,,Pivo! Pivo! Pivo! Záchod! Záchod! Záchod!" • ,,Ha a teď do pravěku za děvkama!" • ,,Jaké je to být mrožem, tati?,, "Nádhera, takhle štíhlej jsem nebyl ani na škole."

Simpsonovi - Křeslo pro Homera (2002) (epizoda)

,,Bez neustálého konejšení Řvousenka zahyne. Je sexuálně přitahována k ohni" • ,,ÁÁÁÁÁÁ-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!" • ,,Za pokus o hmyzovraždu..."

Simpsonovi - Jsem cholerik, ale léčím se (2002) (epizoda)

,,Ne, jsi vztekloun, podívej, teď zrovna biješ kočku!" • ,,Barte, je jedno kolik máš akcií. Důležitější je, kolik si zvládneš odnést měděného drátu!" • ,,On nemůže být Hulk! Hulk jsem totiž já! UÁÁ ÁÁÁ!" ,,Ale prosím Vás, vy se neproměníte ani v Billa Bixbyho."

Simpsonovi - Napůl slušný návrh (2002) (epizoda)

,,Nemůžu si vzít jeho peníze, nemůžu si natisknout svý peníze! Co kdybych si prostě lehl a umřel?!" • ,,Je to blbec, vykašli se na něj, Marge. Procestovat jsem sedmero zemí a teď tě sleduju touhlectou kamerou!"

Simpsonovi - Sdrátovaná čelist (2002) (epizoda)

,,Homere, příšerně Vám páchne z úst! Teď si budu muset zout boty, abych ten smrad přebil." • ,,Nějakýho (pštrosa) si vyber a já mu dám pěstí až chcípne" ,,Třeba támhle toho" *Pštros dostane pěstí. Hned nato začne boxovat do Homera* ,,Myslel jsem, že jsme kámoši!"

Simpsonovi - Rozkol v rodině (2002) (epizoda)

,,Radši zůstaneme doma, aspoň dokud se nepřestanou rozpouštět veverky." • ,,Já jsem Brenda, mám v programu, abych se chovala klidně... NIČÍM!" • ,,To je žužu!" ,,Policejní brutalita!" •  ,,To né! Ona mu snad dělá sendvič!"