Clarksonova farma (2021) (seriál)

Clarksonova farma je takový zvláštní seriál. Je to vlastně takový zjednodušený pohled na britské farmaření. Zjednodušený hlavně v tom, že Jeremy si může dovolit rozhazovat peníze a spoléhat se na Kaleb ex machina. Sice tedy poukazuje na strasti zemědělců, zanadává si byrokracii, ale je to spíše takové povrchové. Nicméně seriál je příjemná oddychovka. Nebudete se u něj plácat do kolen, jak jste mohli být zvyklí třeba z Top Gearu, ale Jeremyho humor tu je přítomný, stejně tak jeho nechápavé výrazy a věčná smůla. Celkově je ale prostředí i lidé příjemné. Závěr pak zahřeje u srdce.

Clarksonova farma - Práce s traktorem (2021) (epizoda)

Taková malá sonda do životu farmáře, který má k dispozici štědrý rozpočet a nulové zkušenosti. Klidně by to mohlo být delší.

Clarksonova farma - Zplaňování (2021) (epizoda)

Nechce se mi věřit, že byl Jeremy pro jednou užitečný a už vůbec ne, že to dělal sám, ale výsledek byl vážně pěkný.

Co kdyby...? - What If... Captain Carter Were the First Avenger? (2021) (epizoda)

Celé to na mě působí jak nějaká cutscéna ve hře. Většina děje je stejná, jen hlavní hrdina má pohlavní orgány uvnitř, místo venku. A teda netušila jsem, že Red Skull bude vědět, jak otevřít portál do Japonska...

Co kdyby...? - What If... Thor Were an Only Child? (2021) (epizoda)

Už se z toho seriálu stává pomalu fraška...Na Zemi probíhá velká párty a největším problémem je, kdo to uklidí. Vážně? Jako fan-made video by to bylo snad k pobavení, ale takhle?