• Pohádka

Hříchy pro diváky detektivek (1995) (seriál)

Celkem by to i slo, ale "Veškrnová" je naprosto priserna.V kazdym dilu me totalne irituje, pohledy do kamery na divaky, chytrejsi nez všichni kriminalisti a vzdycky musi poradit, protoze bez ni to proste nejde.Pribehy jako takove prumerne, v celku ok, Dasu bych zrusil.Pisnicky jsem preskakoval, to uz se vubec nedalo vydrzet.

Dobrý synek (1993)

Dnes pro mě trošku nonstalgický film, dobře si pamatuju jak jsem se jako malej na tento film díval s nadšením,že tam bude hrát Kevin.Po letech si pamatuju úplně stejný pocity, který jsem měl tenkrát a některý záběry mě při určitých životních situacích provází celý život.Z filmu místama až mrazí a klobouk dolů před hereckýma výkonama Culkina(toho především, kouká mu to z očí) a Wooda.Culkin mě sakra velký potenciál, škoda že se nehal strhnout, kariéru měl našlápnutou dobře. Film rozhodně doporučuju, ale nepočítejte s tím,že se u toho budete chlámat jako u Sám doma :-)

Hokejová máma (2004)

v celku fajn,ale trochu nuda, zadnej zvrat, predvidatelny konec...

Krotitelé duchů (1984)

nostalgie by byla, dnes už mi to ale nic moc neříká, pardon :-) Druhej díl už vám hodnocením kazit nebudu, ten už si radši nepustím :-)

Máj (2008)

K urcitym zaberum a jedne "rockove" vsuvce spolu s "halucinacemi" bych mel urcite vyhrady, jinak na me tento snimek, jako neznalec původní psane podoby, velice zapusobil.

Rybí legendy Jakuba Vágnera (2011) (seriál)

Respekt a obdiv, nicmene v každým dile stejny slova:"Nejvetsi na svete, nejhorsi podminky, nejkrasnejsi místo na planete...atd." A daber z nej asi taky nebude, dabovat sebe z angickyho prekladu,fakt bida :-D Ale jinak vsechna cest,je to magor,ostatne jako kazdej podobnej cloveky nebo cestovatel :-D

Kobry a užovky (2015)

Vykon Hadka je az neuveritelny,ale dej filmu me na 4* nepresvedcil,ackoliv je to nekde na hranici...

Poprvé vdaná (2013) (divadelní záznam)

Do teď jsem netušil, jaký neuvěřitelný talent se skrývá v Taťjáně Medvecké, neuvěřitelný výkon, nebo spíš naopak velice dobře uvěřitelný, emoce, smích, klobouk dolů, tato one man show je skvělá!